Головна » Місто » Благоустрій Луцька » 12. Паркування транспортних засобів

12. Паркування транспортних засобів

12.1. Порядок організації та функціонування платних місць для паркування транспортних засобів на території міста здійснюється відповідно до рішення міської ради від 05.03.2008. №24/8 «Про затвердження положення про порядок організації, функціонування та експлуатації місць паркування автотранспорту і справляння збору за паркову на території міста». 
12.2. Формування та ведення реєстру стоянок таксі, розроблення паспортів на них, забезпечення дотримання вимог санітарного та екологічного законодавства, цих Правил, покладається на спеціалізоване комунальне підприємство "АвтоПарк Сервіс».
12.3. Порядок формування та ведення реєстру таксомоторних стоянок:
12.3.1. Для забезпечення обслуговування населення послугами таксі, з метою усунення недобросовісної конкуренції та можливих конфліктів, поповнення міського бюджету формується мережа таксомоторних стоянок (машиномісць) у місті Луцьку.
12.3.2. За кожною стоянкою визначається оптимальна кількість стояночних місць (машиномісць)
12.3.3. Таксомоторні стоянки облаштовують відповідним дорожнім знаком “Місце зупинки таксі” та дорожніми розмітками згідно «Правил дорожнього руху».
12.3.4. Договір з автомобільним перевізником на право користування таксомоторної стоянки укладається на підставі письмової заяви юридичної чи фізичної особи – суб’єкта підприємницької діяльності, які мають відповідні документи на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобілями таксі. Отримувати та використовувати стоянки таксі (машиномісця) дозволяється тільки ліцензованим перевізникам.
12.3.5. Організація та контроль за використанням стоянки таксі (машиномісць) проводиться спеціалізованим  комунальним підприємством "АвтоПаркСервіс".
12.3.6.  Інші види транспорту не мають права здійснювати стоянку на місці розташування стоянки таксі.
12.3.7. Відстань між таксомоторними стоянками визначається індивідуально і залежить від зони розташування і правил дорожнього руху.
12.4. Паркування автотранспортних засобів категорично забороняється на газонах та на тротуарах.