Головна » Місто » Благоустрій Луцька » 8. Розміщення та утримання об’єктів зовнішньої реклами

8. Розміщення та утримання об’єктів зовнішньої реклами

8.1. Розміщення та утримання об’єктів зовнішньої реклами в місті Луцьку повинно відповідати вимогам Закону України "Про рекламу" та іншими нормативно-правовими актами. 

8.2. Рекламні засоби розміщуються та  демонтовуються у відповідності до дозвільної документації, оформленої КП «Луцькреклама» в установленому порядку. 

8.3. Розміщення зовнішньої реклами на опорах освітлення, контактних лініях мереж міського транспорту обов'язково погоджується з власниками/балансоутримувачами цих мереж. 

8.4. Підставою для виконання робіт, пов'язаних з встановленням рекламних засобів, є дозвіл (ордер) на роботи з  благоустрою.

8.5. Рекламні засоби, які встановлені самовільно або з порушенням вимог дозвільної документації, демонтуються власниками (балансоутримувачами), а за умови неможливості виявлення власника відшкодовують завдані збитки у порядку встановленому чинним законодавством.

8.6. Рекламні засоби, які розміщені в охоронних зонах інженерних мереж без погодження з власниками/балансоутримувачами мереж, у випадку виникнення аварійної ситуації, демонтуються власниками/балансоутримувачами мереж без попередження власника рекламоносія, а після усунення аварії, власник/балансоутримувач мереж стягує збитки з власника рекламного засобу.