Головна » Актуально » 8 серпня - Міжнародний день офтальмології

8 серпня - Міжнародний день офтальмології

   Своє професійне свято «Міжнародний день офтальмології» лікарі- офтальмологи почали відзначати з 2004 року. Датою проведення «Міжнародного дня офтальмології» стало 8 серпня - день народження знаменитого російського офтальмолога Святослава Федорова.

   Ідея проведення «Міжнародного дня офтальмології» належить президенту Медичної Палати Санкт-Петербурга Тамазу Мчедлідзе. Він звернувся до офтальмологів Росії і зарубіжних країн з пропозицією щорічно проводити 8 серпня безкоштовні консультації і, по можливості, офтальмологічні операції. "Наша спільна мета - не тільки увічнити пам’ять Святослава Миколайовича, але й продовжити благородну справу, якій він присвятив своє життя", - сказав він у своєму зверненні.

   Ініціатива проведення «Міжнародного дня офтальмології» знайшла підтримку не тільки в Росії, але й в США, Греції, Угорщині, Італії, Венесуелі, Чехії та інших країнах.

   Офтальмологічна допомога у м. Луцьку надається кваліфікованими лікарями-офтальмологами в обласній клінічній лікарні, у комунальних центрах первинної медико-санітарної допомоги та міській дитячій поліклініці. У КЗ «Луцька міська клінічна лікарня» введена посада лікаря-офтальмолога, на якій працює досвідчений спеціаліст.

   Лікарі-офтальмологи крім лікувально-діагностичної та консультативної допомоги, проводять профілактичну роботу щодо виявлення та попередження офтальмологічної патології у населення міста.

   У цей День ми приєднуємося до численних привітань на адресу лікарів офтальмологів міських лікпрофзакладів та бажаємо їм міцного здоров’я, великих успіхів у їх медичній практиці, сімейного тепла, затишку і щастя!

 

 

 

 

 

Управління охорони здоров’я Луцької міської ради