Головна » Актуально » Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті

   Шановні батьки!

    Незабаром канікули і, як свідчить статистика, різко зросте ймовірність трагічних випадків через небезпечне поводження з вогнем, з газом, пустощі дітей з сірниками, порушення правил експлуатації електричних приладів та поводження з піротехнічними та вибухонебезпечними предметами, тощо.

   Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Діти не завжди відчувають небезпеку, а тому часто стають жертвами незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

   Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!

   Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками, електричними приладами. Не залишайте дітей без нагляду, ховайте від них сірники, не дозволяйте користуватись піротехнічними виробами! Знайдіть декілька хвилин на цікаву, відверту розмову з дітьми про необхідність поважного ставлення до правил особистої безпеки, навчіть їх вірним діям на випадок побутових надзвичайних подій. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А для того, щоб неочікувана мить не стала початком великої біди, необхідно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

    Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нашого вміння навчити їх правил безпеки, а телефон служби порятунку – «101»!

 

   Луцьке МРВ УДСНС

   України у Волинській області