Головна » Актуально » До уваги студентів, аспірантів і докторантів з вищих навчальних закладів та наукових установ, розташованих на тимчасово окупованій території України!

До уваги студентів, аспірантів і докторантів з вищих навчальних закладів та наукових установ, розташованих на тимчасово окупованій території України!

   Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.05.2014 № 556  «Про затвердження Тимчасового порядку переведення на навчання студентів, аспірантів і докторантів з вищих навчальних закладів та наукових установ, розташованих на тимчасово окупованій території України», затверджено Тимчасовий порядок переведення на навчання студентів, аспірантів і докторантів з вищих навчальних закладів та наукових установ, розташованих на тимчасово окупованій території України (із текстом Тимчасового порядку можна ознайомитись тут ).

   Вказаним Наказом визначено, що переведення студентів, аспірантів і докторантів з вищих навчальних закладів та наукових установ, розташованих на тимчасово окупованій території України, здійснюється відповідно до цього Тимчасового порядку до 01 вересня 2014 року.

 

   Департамент соціальної політики