Головна » Актуально » До уваги юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців!

До уваги юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців!

   Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинській області повідомляє, що з 21 листопада 2015 діють нові удосконалені та спрощені форми реєстраційних карток. Відтепер обов'язково заповняється та подається перша сторінка відповідної реєстраційної картки із зазначенням кількості усього поданих сторінок та інші заповнені сторінки. Не заповнені сторінки не подаються, як це вимагалося раніше.

   Крім того, допускається:

- друкувати реєстраційну картку з одного або двох боків аркуша;

- не заповнювати і не подавати відповідні сторінки реєстраційної картки у разі відсутності відомостей для їх заповнення (форма 1,2,7,9);

- не заповнювати і не подавати відповідні сторінки реєстраційної картки у разі відсутності змін до відомостей (форма 3,4,11) ;

- ставити відмітку, що засновник є кінцевим бенефіціарним власником (контролером) юридичної особи. У такому випадку не заповнюється окрема сторінка для внесення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (форми 1,2,4 та 9).

   Ці новововведення передбачені наказом Міністерства юстиції України від 02.11.2015 № 2140/5 “Про затвердження форм реєстраційних карток”.

   Нові форми реєстраційних карток розміщені на веб — сайті Департаменту державної реєстрації за посиланням: Головна/Форми реєстраційних заяв/Сфера державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців/Форми реєстраційних карток. А також на сайті Головного територіального управління юстиції у Волинській області.