Головна » Актуально » Інформація Луцької міської ради про результати проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою

Інформація Луцької міської ради про результати проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою

   1. Мета проведення робіт: виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності, які пропонуються для продажу у власність та користування (право оренди) на земельних торгах.

   2. Дані про земельні ділянки:

   1)     м. Луцьк, вул. Ветеранів, орієнтовна площа – 0,14 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування торгово-офісних приміщень (продаж земельної ділянки у власність).

   2)     м. Луцьк, вул. Глушець, орієнтовна площа – 0,08 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування торгово-офісних приміщень (продаж земельної ділянки у власність).

   3)     м. Луцьк, вул. Єршова, орієнтовна площа – 0,25 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування об’єкту автосервісу (продаж земельної ділянки у власність).

   4)     м. Луцьк, вул. Єршова, орієнтовна площа – 0,25 га, цільове призначення – для розташування стоянки та споруд для зберігання транспортних засобів (продаж права оренди).

   5)     м. Луцьк, вул. Ківерцівська, орієнтовна площа – 0,07 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування об’єкту автосервісу (продаж земельної ділянки у власність).

   6)     м. Луцьк, вул. Львівська, орієнтовна площа – 0,04 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування закладу торгівлі або закладу громадського харчування (продаж земельної ділянки у власність).

   7)     м. Луцьк, вул. Мамсурова, орієнтовна площа – 0,52 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування виробничих та складських приміщень (продаж земельної ділянки у власність).

   8)     м. Луцьк, вул. Ранкова, орієнтовна площа – 0,16 га, цільове призначення – для будівництва та обслуговування виробничих та складських приміщень (продаж земельної ділянки у власність).

   3. Строк подання конкурсної документації: з 17 липня 2013 року до 04 вересня 2013 року (включно).

    4. Поштова адреса, за якою подаються документи:

    43025, м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, Управління земельних ресурсів Луцької міської ради, каб. 21.

    5. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбувся 12 вересня 2013 року об 11.00 за адресою: м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького, 21, Луцька міська рада (зал засідань міської ради).

    6. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

   м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, каб. 21.

   Телефон для довідок: (0332) 777-872.

    Результат:

    Конкурс з відбору виконавців робіт із землеустрою визнано таким, що не відбувся, в зв’язку з відсутністю надходження на адресу Луцької міської ради конкурсної документації від виконавців послуг (Протокол № 1 від 12.09.2013 конкурсної комісії з відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та проведення земельних торгів Луцької міської ради).