Головна » Актуально » Інформація щодо змін до Гірничого Закону України.

Інформація щодо змін до Гірничого Закону України.

       З 1 січня 2015 року набув чинності Закон України “Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність деяких законодавчих актів України” від 28 грудня 2014 року № 76-VIII, який передбачає зміни до Гірничого Закону України. Зокрема, п. 23 Закону внесено зміни до сатті 43 та 48.

      Частину дев'яту статті 43 викладено в такій редакції:

      “Працівники гірничих підприємств, які проживають у будинках, що мають центральне опалення, забезпечуються субсидією на оплату житлово-комунальних послуг у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України.”

       Частини п'яту — восьму статті 48 замінено наступною частиною:

       “Після ліквідації або консервації гірничого підприємства надається субсидія на придбання твердого палива або на оплату житлово-комунальних послуг у порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України.”

       Відповідно до вищезазначеної норми Закону, надання компенсації особам, які мають право на безоплатне отримання вугілля на побутові потреби, але проживають у будинках з центральним опаленням, припинено з 1 січня 2015 року.

       Відтепер, особи, які отримували компенсації за оплату електроенергії, природного газу та центрального опалення житла згідно із статтями 43 і 48 Гірничого Закону України, для визначення права на призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг можуть звернутись до департаменту соціальної політики Луцької міської ради (пр-т Волі, 4а), його філії (вул. Бенделіані, 7), пунктів прийому громадян при ЖЕК № 8 ЖКБ (пр-т Соборності, 23) та ЖКП № 11 (вул. Федорова, 9). Консультації надаються за телефонами 284161 та 284172.

 

       Департамент соціальної політики