Головна » Актуально » Оголошується конкурс на посади директорів комунальних закладів «Палац культури міста Луцька» та «Луцька міська централізована бібліотечна система»

Оголошується конкурс на посади директорів комунальних закладів «Палац культури міста Луцька» та «Луцька міська централізована бібліотечна система»

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про культуру», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», управління культури Луцької міської ради 01 липня 2016 року оголошує конкурс на посади директорів комунальних закладів «Палац культури міста Луцька» та «Луцька міська централізована бібліотечна система».

Вимоги до кандидатів:

- освіта вища;

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім'я начальника управління культури Луцької міської ради за адресою м. Луцьк, вул. Богдана Хмельницького,1 та направляють за ел. адресою: culture-lutsk@ukr.net такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію документа, що посвідчує особу,

- копії документів про вищу освіту,

- два рекомендаційні листи довільної форми,

- мотиваційний лист довільної форми,

- проект програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Документи приймаються до 30 липня 2016 року.

Можуть надаватися інші документи, які підтверджують професійні чи моральні якості кандидата.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Конкурсний добір проводиться публічно.

Формування складу конкурсної комісії з конкурсного добору директорів комунальних закладів «Палац культури міста Луцька» та «Луцька міська централізована бібліотечна система» розпочнеться 4 липня 2016 року.