Головна » Актуально » ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 18-ої сесії міської ради

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 18-ої сесії міської ради

25.01.2017

 

1. Про надання на конкурентних засадах вільних земельних ділянок для будівництва багатоквартирних будинків у місті Луцьку.

Доповідає: Покровський Андрій Володимирович – депутат міської ради

 

2. Про рекомендацію міському голові щодо внесення змін до рішення міської ради від 03.12.2015 № 1/5 «Про утворення виконавчого комітету Луцької міської ради, визначення його чисельності та затвердження його персонального складу».

Доповідає: Бойко Петро Павлович – депутат міської ради

 

3. Про затвердження переведення дачних і садових будинків, що відповідають державним нормам, у житлові будинки.

Доповідає: Рабан Микита Тарасович – депутат міської ради

 

4. Про затвердження Статуту комунального закладу «Луцька музична школа № 1 імені Фридерика Шопена» в новій редакції.

Доповідає: Гнатів Тетяна Федорівна - начальник управління культури

 

5. Про затвердження Статуту комунального закладу «Луцька музична школа № 2» в новій редакції.

Доповідає: Гнатів Тетяна Федорівна - начальник управління культури

 

6. Про затвердження Статуту комунального закладу «Луцька музична школа № 3» в новій редакції.

Доповідає: Гнатів Тетяна Федорівна - начальник управління культури

 

7. Про затвердження Статуту комунального закладу «Луцька художня школа» в новій редакції.

Доповідає: Гнатів Тетяна Федорівна - начальник управління культури

 

8. Про затвердження Статуту комунального закладу «Луцька міська централізована бібліотечна система» в новій редакції.

Доповідає: Гнатів Тетяна Федорівна - начальник управління культури

 

9. Про затвердження Статуту комунального закладу «Палац культури міста Луцька» в новій редакції.

Доповідає: Гнатів Тетяна Федорівна - начальник управління культури

 

10. Про безоплатну передачу реконструйованої самопливної каналізаційної мережі для відводу промислових, а також дощових і побутових вод на Малоомелянівському масиві.

Доповідає: Карабан Леонід Васильович – начальник управління капітального будівництва

 

11. Про виконання у 2016 році міської програми «Прозора влада» на 2016 -2017 роки».

Доповідає: Балюк Зоя Василівна – начальник відділу інформаційної роботи

 

12. Про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження  підприємницької діяльності на території міста Луцька.

Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном комунальної власності

 

13. Про відмову в реалізації переважного права на придбання розміщуваних  акцій  ПрАТ   «Готель Україна».                     

Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном комунальної власності

 

14. Про надання дозволу на списання основних засобів шляхом ліквідації комунальному закладу «Луцький  клінічний пологовий будинок».

Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном комунальної власності

 

15. Про включення нежитлового приміщення загальною площею           128,4 кв.м. на пр-ті Волі, 27а до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом викупу.

Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном комунальної власності

 

16. Про внесення змін до додатку  рішення   міської ради від 29.07.2009 № 44/2 «Про Правила благоустрою міста Луцька». 

Доповідає: Нащанська Ольга Миколаївна – в.о. директора комунального підприємства «АвтоПаркСервіс»

 

17. Про затвердження Статуту КП «АвтоПаркСервіс» в новій редакції.

Доповідає Нащанська Ольга Миколаївна – в.о. директора комунального підприємства «АвтоПаркСервіс»

 

 

ЗЕМЕЛЬНІ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

 

Доповідає: Шабала Сергій Олександрович – начальник управління земельних ресурсів

 

18. Про надання громадянці Федонюк Валентині Миколаївні дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування кафе, офісного приміщення та мийки автомобілів на вул. Франка, 3.

 

19. Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «РОСИНКА» у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку на пр-ті Соборності, 3.

 

20. Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «БРАТСЬКИЙ МІСТ» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку на вул. Ковельській, 9.

 

21. Про надання Державному комунальному підприємству «Луцьктепло» в постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування  котельні на вул. Володимирській, 1-в.

 

22. Про припинення громадянці Власюк О.Е. права постійного користування земельною ділянкою для ведення садівництва та городництва на вул. Володимирській в садівничому товаристві «Дружба» №412.

 

23. Про надання громадянину Чалайдюку В.В. дозволу на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на пров. 4-ому Малоомелянівському, 3.

 

24. Про надання громадянину Веремчуку В.А. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на пр-ті Молоді, 4б, гараж №1.

 

25. Про передачу громадянину Дмитруку О.Р. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Декабристів, 4.

 

26. Про передачу громадянину Бардасю О.Ю. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Загородній, 21.

 

27. Про передачу громадянці Корінь Р.М. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кривоноса, 21.

 

28. Про передачу громадянину Обідцю Я.Ф. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на пров. 2-ому Малоомелянівському, 11а.

 

29. Про передачу громадянину Шевчуку О.В. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на пров. 7-ому Малоомелянівському, 9.

 

30. Про передачу громадянці Буднік Н.І. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на пров. 8-ому Малоомелянівському, 13.

 

31. Про передачу громадянці Степасюк Л.М. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Скрябіна, 13.

 

32. Про передачу громадянину Міщанчуку О.Є. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Шпитальній, 19.

 

33. Про передачу громадянам Кобі Х.В., Кобі А.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Баранова, 42.

 

34. Про передачу громадянам Шевчуку А.І., Шевчуку О.А. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Боровиковського, 5.

 

35. Про передачу громадянам Лук’янчуку Ю.О., Волошину О.О. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Горіховій, 10.

 

36. Про передачу громадянам Корх О.М., Теребусу А.Б. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Партизанській, 4.

 

37. Про передачу громадянам Стаднюк Л.Т., Василюку В.Т. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Петрова, 6.

 

38. Про передачу громадянам Косінцю Я.В., Петрощук М.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Профспілковій, 31.

 

39. Про передачу громадянам Задвіній Н.Д., Смалю В.А., Задвіну Л.І. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гончарівка, 9.

 

40. Про передачу громадянам Романюку Ю.А., Романюк А.П.,      Баглаєвській І.Ю., Романюку Н.Ю., Романюк Р.О., Романюк О.А., Млинарській Л.С. безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Боженка, 37.

 

41. Про надання громадянину Долінському Ю.В. дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лєскова.

 

42. Про надання громадянину Чернеті О.В. дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на     вул. Селищній.

 

43. Про надання громадянину Лизогубцю П.В. дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Черчицькій.

 

44. Про надання громадянину Чернічкіну С.В. дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській.

 

45. Про надання громадянці Літушко В.В. дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на         вул. Гущанській.

 

46. Про надання громадянину Герасимюку М.А. дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Запорізькій.

 

47. Про надання громадянину Шлахтеру В.Л. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Героїв Крут, 14.

 

48. Про надання громадянину Семенюку І.В. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Руданського, 12-а.

 

49. Про надання громадянці Ковальчук Л.Я. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Петрова, 11а.

 

50. Про надання громадянину Кашинському О.Р. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тарасова, 47а.

 

51. Про надання громадянину Ковальцю В.О. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Глибокій, 28.

 

52. Про надання громадянці Поварчук Н.К. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській, 97а.

 

53. Про надання громадянину Поварчуку В.П. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській, 97б.

 

54. Про надання громадянину Поварчуку В.П. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській, 97в.

 

55. Про надання громадянці Колесніковій Н.Ю. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Микулицькій, 8.

 

56. Про надання громадянину Колеснікову М.Ю. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Микулицькій, 8а.

 

57. Про надання громадянину Сінчуку М.І. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Фільварковій, 11.

 

58. Про надання громадянці Жникіній А.П. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Черчицькій, 3а.

 

59. Про затвердження громадянину Горбаю М.П. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Трутовського, 3а.

 

60. Про затвердження громадянці Бойчук Л.Ф. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дубнівській, 139/671.

 

61. Про затвердження громадянці Стоянович Т.І. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Львівській, 154/12.

 

62. Про поділ земельної ділянки комунальної власності на вул. Авіаторів, 1.

 

63. Про об`єднання земельних ділянок комунальної власності на пр-ті Волі, 22а.

 

64. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Левчук Г.М. для обслуговування торгового павільйону на пр-ті Молоді, 10 (площею 0,0083 га).

 

65. Про поновлення договору оренди землі громадянину Аветісяну К.С. для обслуговування магазину «Перлинка» на вул. Карпенка-Карого, 1 (площею 0,0081 га).

 

66. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю  Леонтьєву С.П. для влаштування аварійно-протипожежного виїзду з  виробничої бази на вул. Електроапаратній, 12 (площею 0,1539 га).

 

67. Про надання громадянам Лотишу Е.П., Тонюк О.П. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Замковій, 1б (загальною площею 0,0263 га: земельна ділянка 1 – площею 0,0043 га, земельна ділянка 2 – площею 0,0220 га).

 

68. Про надання фізичній особі-підприємцю Чахрайчук О.О. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Ковельській, 45а (площею 0,0060 га).

 

69. Про надання ПП «ВЕСТ ДЕВЕЛОПМЕНТ ГРУП» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Карбишева, 1 (площею 2,5282 га).

 

70. Про надання фізичній особі-підприємцю Колодніцькій І.К. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Львівській, 29в (площею 0,0036 га).

 

71. Про надання фізичній  особі-підприємцю Колодніцькій І.К. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Львівській, 61г (площею 0,0035 га).

 

72. Про надання громадянину Кальному О.В. дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування магазину продовольчих товарів на вул. Захарова, 9в (орієнтовною площею 0,02 га).

 

73. Про надання ТзОВ «ТРАНС КАПІТАЛ» дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування автомагазину на                             вул. Карпенка-Карого, 10 (площею 0,0779 га).

 

74. Про відмову громадянину Терпелюку В.С. в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирних будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями на вул. Рівненській, 4 (орієнтовною площею 0,4 га).

 

75. Про надання ТзОВ «ЛУЦЬКМІСЬКБУД» на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлово-офісного комплексу на вул. Кафедральній, 13 (площею 0,0779 га).

 

76. Про надання фізичній особі-підприємцю Коренюку О.М. на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування продовольчого магазину-павільйону в критій зупинці громадського транспорту на вул. Богдана Хмельницького, 24а (площею 0,0100 га).

 

77. Про надання громадянам Шевчук В.В., Шевчук Я.О.,                          Шевчуку Д.О. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування автомайстерні з влаштуванням автомобільної стоянки на           вул. Окружній, 34а (площею 0,5391 га).

 

78. Про дострокове припинення фізичній особі-підприємцю                     Кушнірчуку М.Є. права користування земельною ділянкою, наданої на умовах оренди для обслуговування кіоску для надання послуг по ремонту  взуття на пр-ті Волі (площею 0,0022 га).

 

79. Про надання громадянину Яцюку В.І. згоди на поділ орендованої земельної ділянки комунальної власності на вул. Дубнівській, 105/2. 

 

80. Про поновлення договору оренди землі громадянці Стельмащук Е.П. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській, 17 (площею 0,0052 га).

 

81. Про внесення змін в рішення міської ради від 29.08.2011 № 13/48 «Про передачу гр. Салатюк Т.М. безоплатно у власність та надання в користування на умовах оренди земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вишківській, 44».

 

82. Про надання громадянам Салатюк Т.М., Чирук В.М. дозволу на  розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Вишківській, 44 (площею 0,0024 га).

 

83. Про надання громадянці Михайличенко Л.П. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в  натурі (на місцевості) на вул. Руданського, 16 (загальною площею 0,4274 га, з них: земельна ділянка № 1 площею – 0,4116 га, земельна ділянка № 2 площею – 0,0158 га).

 

84. Про надання громадянам Клебану А.О., Романишиній Ю.А.,                    Клебан В.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах «червоних ліній»  для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Рівненській, 33 (орієнтовною площею 0,02 га).

 

85. Про надання громадянам Жуковцю Г.О., Жуковець Г.О. дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки в  межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Красовського, 8 (орієнтовною площею 0,01 га).

 

86. Про надання громадянці Огороднічук І.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ковельській, 96 (орієнтовною площею 0,012 га).

 

87. Про надання громадянам Федонюк З.І., Дячук К.П., Дячуку В.Л., Дячук Ю.В. Музичко А.Г. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Супутника, 7/1,3 (орієнтовною площею 0,04 га).

 

88. Про надання громадянину Кривицькому В.Й. дозволу на розроблення   проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва  та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Степовій, 128 (орієнтовною площею 0,07 га).

 

89. Про надання громадянину Усійчуку Ю.Ю. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Підгаєцькій, 40 (орієнтовною площею 0,01 га).

 

90. Про надання громадянину Чайковському В.Г. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Даньшина, 7а (площею 0,0081 га).

 

91. Про  надання громадянину Сало В.Б. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дубнівській, 127а (площею 0,0136 га).

 

92. Про надання громадянці Климчук Л.С. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ківерцівській, 67 (площею 0,0308 га).

 

93. Про надання громадянину Андрущаку І.Є. на умовах оренди  земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд  на  вул.  Кічкарівській, 31 (площею 0,0026 га).

 

94. Про надання громадянину Андрущаку І.Є. на умовах оренди  земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кічкарівській, 31 (площею 0,0016 га).

 

95. Про надання громадянам Онищуку А.Л., Слободі Г.М., Радчуку Я.А., Аніскову О.Л. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Петрова, 8 (площею 0,1003 га).

 

96. Про дострокове припинення громадянці Стасіцькій Н.М. права користування земельною ділянкою, наданої на умовах оренди для будівництва  та обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд  на вул. Селищній, 54 (площею 0,1926 га).

 

97. Про внесення змін в рішення міської ради від 25.03.2015 № 72/89 «Про надання громадянам Остапюк О.В., Снітко Л.П. дозволу на розроблення  технічних  документацій  із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Гнідавській, 20».

 

98. Про скасування рішень міської ради від 30.04.2014  № 59/109 «Про надання громадянам Савонюк В.М., Шевчуку В.М. дозволу на розроблення  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку,  господарських  будівель і споруд  на   вул.  Стефаника,  18»  та  від 25.03.2015 № 72/101 «Про надання громадянам Савонюк В.М., Шевчуку  В.М. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стефаника, 18».

 

99. Запити.

 

100. Різне.