Головна » Актуально » ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 23-ої сесії міської ради

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 23-ої сесії міської ради

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ,

що пропонується для розгляду на

пленарному засіданні 23-ої сесії міської ради

 

26.04.2017

10.00

 

1. Про інформацію начальника патрульної поліції у місті Луцьку департаменту патрульної поліції Національної поліції України про проведену роботу.

Доповідає: Вовченко Олександр Анатолійович – начальник патрульної поліції в місті Луцьку

 

2. Про інформацію начальника Луцької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Волинській області щодо наповнення бюджету міста Луцька.

Доповідає: Сава Світлана Євгеніївна - начальник Луцької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Волинській області

 

3. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.01.2017 № 17/12 «Про бюджет міста Луцька на 2017 рік» з врахуванням змін, внесених рішеннями від 25.01.2017 № 18/2, від 21.03.2017 № 20/10.

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – директор департаменту фінансів та бюджету

 

4. Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Луцька у новій редакції.

Доповідає: Озінович Олександр Михайлович – директор департаменту економічної політики

 

5. Про інформацію директора ДКП «Луцьктепло».

Доповідає: Малютіна Валентина Аркадіївна – директор ДКП «Луцьктепло»

 

6. Про інформацію директора КП «Луцькводоканал».

Доповідає: Корчук Іван Миколайович – директор КП «Луцькводоканал»

 

7. Про надання згоди на прийняття квартири № 103 на вул. Дмитра Іващенка, 2 до комунальної власності міста.

Доповідає: Крась Юрій Ігорович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

ЗЕМЕЛЬНІ ПРОЕКТИ РІШЕНЬ:

Доповідає: Шабала Сергій Олександрович – начальник управління земельних ресурсів

 

8. Про надання громадянам Яцурі Леоніду Ананійовичу, Яцурі Мирославі Леонідівні дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування оздоровчого центру на проспекті Відродження, 15а.

 

9. Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ  БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «СОНЯЧНЕ-ЛУЦЬК» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку, господарських будівель і споруд на вул. Івана Огієнка, 3.

 

10. Про надання територіальній громаді міста Луцька в особі Луцької міської ради дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування дошкільного навчального закладу №24, господарських будівель і споруд на вул. Богомольця, 2в.

 

11. Про надання територіальній громаді міста Луцька в особі Луцької міської ради дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування дошкільного навчального закладу №16, господарських будівель і споруд на вул. Генерала Шухевича, 4а.

 

12. Про надання територіальній громаді міста Луцька в особі Луцької міської ради дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування дошкільного навчального закладу №1, господарських будівель і споруд на вул. Гордіюк, 25.

 

13. Про надання територіальній громаді міста Луцька в особі Луцької міської ради дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування дошкільного навчального закладу №27, господарських будівель і споруд на вул. Євгена Коновальця, 10а.

 

14. Про надання територіальній громаді міста Луцька в особі Луцької міської ради дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування дошкільного навчального закладу №4, господарських будівель і споруд на вул. Кравчука, 3а.

 

 15. Про надання територіальній громаді міста Луцька в особі Луцької міської ради дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування дошкільного навчального закладу №7, господарських будівель і споруд на вул. Кременецькій, 24.

 

16. Про надання територіальній громаді міста Луцька в особі Луцької міської ради дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування дошкільного навчального закладу №20, господарських будівель і споруд на пр-ті Соборності, 35а.

 

17. Про надання громадянину Семенюку О.Є. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Вороніхіна, 22.

 

18. Про надання громадянці Ященко І.О. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» №785.

 

19. Про надання громадянину Кіндеру А.Л. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Богомольця, 2б, гараж №4.

 

20. Про передачу громадянці Поляковій М.В. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Довженка, 12.

 

21. Про передачу громадянці Андрущук З.М. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Наливайка, 31а.

 

22. Про передачу громадянину Пахолюку С.К. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Станіславського, 16.

 

23. Про передачу громадянам Коцюбі Є.Є., Коцюбі Ю.М., Коцюбі Т.С., Коцюбі Р.Ю., Коцюбі А.Ю., Коцюбі М.М., Коцюбі С.Г., Грицюк І.М. безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Уласа Самчука, 13.

 

 24. Про передачу громадянам Невзоровій З.П., Рузанову О.П., Рузановій Г.В., Міхиринській М.В., Дзіковському М.Є. безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Франка, 17.

 

25.Про передачу громадянам Бойко І.В., Скочелясу О.В., Скочеляс Л.П. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гнідавській, 47.

 

26. Про поновлення договору оренди землі громадянину Хомичу О.І. для будівництва та обслуговування торгового центру на вул. Кравчука, 48а (площею 0,1490 га).

 

 27. Про поновлення договору оренди землі ПП «ПАЛ ПАЛИЧ» для   обслуговування торгового павільйону в критій зупинці громадського транспорту на пр-ті Соборності, 20в (площею 0,0042 га).

 

28. Про надання громадянам Лотишу Е.П., Тонюк О.П. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на                           вул. Замковій, 1б (загальною площею 0,0263 га: земельна ділянка 1 – площею 0,0043 га, земельна ділянка 2 – площею 0,0220 га).

 

29. Про надання ТзОВ фірмі «ВОЛИНЬФАРМ» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на пр-ті Волі, 66а (площею 0,0173 га).

 

 30. Про надання ТОВ «ФОРВАРД» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної натурі (на місцевості) на вул. Мамсурова, 8а (площею 0,2679 га).

 

 31. Про надання громадянці Локачук І.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі торгового закладу на вул. Наливайка, 14а (орієнтовною площею 0,09 га).

 

 32. Про відмову ГК «ЦУКРОВИК» в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаражного кооперативу на вул. Ранковій (орієнтовною площею 0,5 га).

 

33. Про надання ПП «ВЕСТ ДЕВЕЛОПМЕНТ ГРУП» на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування складських приміщень на вул. Карбишева, 1 (площею 2,5282 га).

 

34. Про надання громадянину Омельчуку О.М. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування торгово-офісних приміщень на вул. Кравчука, 48б (площею 0,0768 га).

 

 35. Про поновлення договору оренди землі  громадянці Смолярчук О.П. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гордіюк, 30 (площею 0,0179 га).

 

36. Про поновлення договору оренди землі громадянці Смолярчук О.П. в межах «червоних ліній» для обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і  споруд на вул. Гордіюк, 30 (площею 0,0180 га).

 

37. Про поновлення договору оренди землі громадянці Боярчук М.Ю. в межах «червоних ліній» для ведення садівництва на вул. Володимирській, садівниче товариство «Дружба» № 674 (площею 0,0127 га).

 

38. Про поновлення договору оренди землі громадянину Котову П.І. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Митрополита Андрея Шептицького, 29/2   (площею 0,0018 га).

 

39. Про надання громадянці Яценко О.Ф. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Довженка, 30                             (площею 0,0178 га).

 

40. Про надання громадянину Тучаку Б.Ю. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Левітана, 13                            (площею 0,0043 га).

 

41. Про відмову громадянину Грицану І.В. у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування металевого гаража на вул. Митрополита Андрея Шептицького.

 

42. Про надання громадянину Бакаю П.А. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських  будівель  і споруд на вул. Цегельній, 7а (площею 0,0091 га).

 

43. Про внесення змін і доповнень в рішення та додаток до рішення Луцької міської ради від 22.10.2008 № 31/39  «Про припинення договору оренди та надання земельної ділянки на  умовах оренди гр. Нендзінській І.С. для обслуговування житлового будинку та господарських будівель і споруд на вул. Рівненській, 79».

 

44. Запити.

 

ПЕРЕЛІК ПРОЕКТІВ РІШЕНЬ,

що вносяться постійними комісіями міської ради

 

Проекти рішень міської ради, що вносяться постійною комісією міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру

 

45. Про передачу громадянці Мельничук Н.З. безоплатно у власність  земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Космонавтів, 21.

 

46. Про надання громадянину Панасюку В. С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Космонавтів.

 

47. Про поновлення договору оренди землі громадянину Омельчуку І.І. для встановлення та обслуговування металевого гаража на пр-ті Соборності, 22ж, гараж № 8.

 

48. Про надання громадянину Міщуку П.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування металевого гаража на вул. Євгена Коновальця.

 

49. Про поновлення договору оренди землі громадянці Кузьменко М.А. для обслуговування металевого гаража на вул. Костопільській, 8а.

 

50. Про надання громадянину Замелюку І.А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування гаража на вул. Кічкарівській.

 

51. Про надання громадянці Гордійчук Н.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Струтинської.

 

52. Про надання громадянину Голованю М.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Лютеранській, 9.

 

53. Про поновлення договору оренди землі громадянам Харченку А.О., Раку В.Є. для будівництва та обслуговування магазину продовольчих товарів та офісного приміщення на вул. Ветеранів, 18.

 

54. Про надання громадянину Войту Ю.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями та гаражів на вул. Глушець, 55.

 

55. Про надання громадянину Лизогубцю П.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Черчицькій.

 

56. Про звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Луцької міської ради.

Доповідає: Поліщук Ігор Ігорович – секретар міської ради

 

57. Про  встановлення  розміру кошторисної  заробітної плати при визначенні вартості будівництва об’єктів за рахунок коштів міського бюджету на 2017 рік. (вноситься  постійною комісією міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів)

Доповідає: Крась Юрій Ігорович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

58. Про внесення змін до  рішення міської ради від 21.03.2017 № 20/82 «Про створення управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради». (вноситься постійній комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови)

Доповідає: Бондарчук Олена Борисівна  - в.о. начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

59. Про звернення щодо засудження дій по позбавленню частоти радіо «Луцьк» Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

(вноситься постійною  комісією міської ради  з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження)

Доповідає: Козюра Андрій Григорович - депутат міської ради

 

60. Про звернення щодо необхідності продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення в Україні та проведення Всеукраїнського референдуму. (вноситься постійною комісією міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру та постійною комісією міської ради  з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження)

Доповідає: Козюра Андрій Григорович - депутат міської ради

 

61. Про внесення змін до рішення міської ради від 03.12.2015 №1/5. (вноситься постійною комісією міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру)

Доповідає: Поліщук Ігор Ігорович – секретар міської ради

 

62. Про умови оплати  праці заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради. (вноситься постійною комісією міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту)

Доповідає: Богдан Ірина Анатоліївна - в.о. начальника відділу кадрової роботи та нагород

 

63. Про умови оплати праці секретаря міської ради, виконувача повноважень міського голови. (вноситься постійною комісією міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту)

Доповідає: Богдан Ірина Анатолівна - в.о. начальника відділу кадрової роботи та нагород

 

64. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.06.2013 № 42/19 «Про внесення змін до рішення міської ради від 17.12.2010 № 2/12 «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Луцька». (вноситься постійною комісією міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту)

Доповідає: Данильчук Павло Петрович - депутат міської ради

 

65. Про скасування рішення Луцької міської ради від 18.06.2008 №28/7 «Про затвердження рішення виконавчого комітету міської ради від 03.06.2008 р. № 385-1 «Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Луцька» Тимощуку А.О.». (вноситься постійною комісією міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту)

Доповідає: Данильчук Павло Петрович - депутат міської ради

 

66. Про припинення договору оренди землі від 20.02.2009 р., зареєстрованого у Державному реєстрі земель 14.09.2009 р. за № 040907700468, з усіма доповненнями та змінами, укладеного з Волинською обласною спілкою споживчих товариств, шляхом його розірвання в односторонньому порядку. (вноситься постійною комісією міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту)

Доповідає: Волинець Олександр Петрович  - депутат міської ради

 

67. Про внесення доповнень в додаток до рішення міської ради від 30.11.2016 № 15/19 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік» (вноситься постійною комісією міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва)

Доповідає: Озінович Олександр Михайлович – директор департаменту економічної політики

 

68. Про внесення змін та доповнення до рішення міської ради від 24.12.2015 № 2/15 «Про Програму співпраці з молоддю та соціальної підтримки, дітей, жінок  та сім’ї  2016-2017 роки» (вноситься постійною  комісією з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови)

Доповідає: Бондарчук Олена Борисівна  - в.о. начальника начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

69. Про внесення змін та доповнення до рішення міської ради від 01.12.2016 № 15/31 «Про міську Програму соціально-правового захисту дітей на 2017-2021 роки» (вноситься постійною комісією з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови)

Доповідає: Бондарчук Олена Борисівна - в.о. начальника управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

70. Про виконання бюджету міста Луцька за I квартал 2017 року. (вноситься  постійною комісією міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів)

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – директор департаменту фінансів та бюджету

 

71. Про Програму фінансування підтримки підприємств комунальної власності міста Луцька на 2017-2018 роки.

(вноситься  постійною комісією міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів)

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – директор департаменту фінансів та бюджету