Головна » Актуально » ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 28-ої сесії міської ради

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 28-ої сесії міської ради

 

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ,

що пропонується для розгляду на

пленарному засіданні 28-ої сесії міської ради

 

1. Про присвоєння посмертно звання «Почесний громадянин міста Луцька» Романюку М.Я.                                                                                                    

Доповідає: Поліщук Ігор Ігорович – депутат міської ради

 

2. Про утворення департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

Доповідає: Петрочук Костянтин Павлович – заступник міського голови

 

3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств комунальної власності міста Луцька на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26.04.2017 №23/7.  

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – директор департаменту фінансів та бюджету

 

4. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення міста на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28.10.2015 № 80/12.

Доповідає: Майборода Вікторія Марківна – директор департаменту соціальної політики

 

5. Про внесення доповнення до рішення міської ради від 24.12.2015 № 2/15 «Про Програму співпраці з молоддю та соціальної підтримки дітей, жінок та сім'ї на 2016-2017 роки».

Доповідає: Веремійчик Олексій Володимирович – начальник відділу у справах сімї  та молоді

 

6. Про передачу у комунальну власність державного майна, будинку трансформаторної підстанції на вул. Боженка, 34.

Доповідає: Грабко Алла Володимирівна – начальник відділу управління майном міської комунальної власності

 

7. Про затвердження статуту Луцького спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування у новій редакції.

Доповідає: Центнар Василь Павлович – директор Луцького спеціалізованого комбінату комунально-побутового обслуговування

 

8. Про укладення договору безстрокового земельного сервітуту в охоронній зоні діючої Повітряної лінії електропередачі ПЛ-220 кВ.

Доповідає: Лазука Олександр Іванович – депутат міської ради

 

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

ВНЕСЕНІ УПРАВЛІННЯМ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ:

Доповідає: Шабала Сергій Олександрович – начальник управління земельних ресурсів

 

9. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.02.2014 № 55/29 «Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Теремно-6» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку на вул. Мисливській, 6».

 

10. Про припинення ТЕРЕМНІВСЬКОМУ СПОЖИВЧОМУ ТОВАРИСТВУ права постійного користування земельною ділянкою на вул. Мисливській, 4.

 

11. Про надання громадянину Скуді М.А. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Гетьмана Мазепи, 14а.

 

12. Про надання громадянину Власюку О.М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Говорова, 2-а.

 

13. Про надання громадянину Матвійчуку Д.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» №1148.

 

14. Про передачу громадянину Макарову П.А. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Березовій, 3.

 

15. Про передачу громадянину Нечипоруку М.І. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Боженка, 60.

 

16. Про передачу громадянину Семенюку О.Є. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вороніхіна, 22.

 

17. Про передачу громадянину Дедюку В.О. безоплатно у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Героїв УПА, 30.

 

18. Про передачу громадянці Літинській Т.І. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Даньшина, 53.

 

19. Про передачу громадянину Рараті В.І. безоплатно у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кутузова, 2.

 

20. Про передачу громадянці Ребрині Л.В. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Ломоносова, 15.

 

21. Про передачу громадянці Шевченко О.М. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Сільській, 17.

 

22. Про передачу громадянці Ільюк Ю.І. безоплатно у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Франка, 47а.

 

23. Про передачу громадянам Бідзюрі О.В., Бірклаєвій Т.С. безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кутузова, 50.

 

24. Про передачу громадянам Ходун І.С., Годлевському В.Й. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд на  вул. Лисенка, 9.

 

25. Про передачу громадянам Писарєву В.С., Філюк В.С., Янковській Л.О. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Мечникова, 16.

 

26. Про передачу громадянину Веллеру Г.І. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Володимирській в садівничому товаристві «Дружба» № 414.

 

27. Про передачу громадянці Никитюк М.А. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Володимирській в садівничому товаристві «Дружба» № 693.

 

28. Про передачу громадянину Плєшкову Д.В. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 863.

 

29. Про передачу громадянці Гуриній К.Р. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Львівській в садівничому товаристві «Світанок» № 36а.

 

30. Про передачу громадянину Каркоцю А.Ф. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Львівській в садівничому товаристві «Світанок» № 196.

 

31. Про надання громадянці Антонюк О.А. дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Боженка.

 

32. Про надання громадянину Кирилюк Ю.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вахтангова.

 

33. Про надання громадянці Приймачок О.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Заньковецької.

 

34. Про надання громадянину Смешку С.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській.

 

35. Про надання громадянину Смешку Р.О. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Гущанській.

 

36. Про надання громадянину Долінському Ю.В. дозволу  на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лєскова.

 

37. Про надання громадянину Чернеті О.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Селищній.

 

38. Про надання громадянці Білевич О.С. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на на вул. Черчицькій, 44а.

 

39. Про надання громадянину Нагурному А.В. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Черчицькій, 44б.

 

40. Про надання громадянину Ковальцю В.О. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Глибокій, 28.

 

41. Про затвердження громадянину Мітлошу О.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дубнівській, 145/15.

 

42. Про затвердження громадянці Стоянович Т.І. проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Львівській, 154/12.

 

43. Про припинення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВІЗАР» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Рівненській, 10.

 

44. Про надання ТзОВ «ХК «ЄВРОХОЛДІНГ» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної натурі (на місцевості) на вул. Рівненській, 10 (площею 0,1370 га).

 

45. Про поновлення договору оренди землі обслуговуючому кооперативу «Синтетик-2» для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів на вул. Карбишева, 6а (площею 0,4600 га).

 

46. Про поновлення договору оренди землі ТзОВ «ТЕКС-ВССК» для обслуговування  приміщень по виробництву трикотажних і швейних виробів на вул. Потебні, 52 (площею 0,1125 га).

 

47. Про надання ТОВ «ЖАСМІ-ТРЕЙД» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Яровиці, 14.

 

48. Про надання фізичній особі-підприємцю Пазин А.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Рівненській, 76л (площею 0,0041 га).

 

49. Про надання фізичній особі-підприємцю Пазин А.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Володимирській, 59а (площею 0,0041 га).

 

50. Про надання фізичній особі-підприємцю Лешику І.І. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Конякіна, 14к (площею 0,0050 га).

 

51. Про надання громадянину Москалюку В.А. дозволу на розроблення  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Драгоманова, 3 (площею 0,0403 га).

 

52. Про надання громадянці Дорошенко О.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Винниченка, 30б (площею 0,0016 га).

 

53. Про надання фізичній особі-підприємцю Колодніцькій І.К. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування критої зупинки  громадського  транспорту з торговим павільйоном на вул. Львівській, 61г (орієнтовною площею 0,0035 га).

 

54. Про надання фізичній особі-підприємцю Колодніцькій І.К. на умовах оренди земельної  ділянки для  обслуговування критої зупинки громадського транспорту з торговим павільйоном на вул. Львівській, 29в (площею 0,0036 га).

 

55. Про надання громадянці Мартинюк С.С. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування автогосподарства на вул. Електроапаратній, 17 (площею 0,4700 га).

 

56. Про надання громадянці Ткачук С.В. на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування торгового павільйону на вул. Конякіна, 18г (площею 0,0117 га).

 

57. Про внесення змін в рішення та додаток до рішення міської ради від 27.07.2016 № 11/71 «Про надання ТОВ «ТЕПЛО-ЕНЕРГО-ЦЕНТР» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки для будівництва та обслуговування виробничих приміщень на вул. Карбишева, 2 (орієнтовною площею 1,3 га)» (в частині площі з 1,3 га на 1,4 га).

 

58. Про внесення змін в рішення та додаток до рішення міської ради від 27.07.2016 № 11/67 «Про надання ТОВ «ТЕГ-БАЛАНС» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування виробничих приміщень на  вул. Карбишева, 2 (орієнтовною площею 1,35 га)» (в частині площі з 1,35 га на 1,2 га).

 

59. Про скасування пунктів 2-4 рішення міської ради від 28.10.2015 № 80/23 «Про надання громадянці Рижковій О.Я. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на пр-ті Президента Грушевського, 22».

 

60. Про поновлення договору оренди землі громадянам Матвійчуку В.В., Матвійчуку С.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Марка Вовчка, 31 (площею 0,1001 га).

 

61. Про поновлення договору оренди землі громадянину Ваколюку Б.Ф. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Героїв УПА, 54 (площею 0,1069 га).

 

62. Про поновлення договору оренди землі громадянці Корольчук Н.С. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку,  господарських  будівель  і  споруд на вул. Степовій, 74 (площею 0,0023 га).

 

63. Про поновлення договору оренди землі громадянину Симінському О.Є. в межах  «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд на вул. Кременецькій, 18а (площею 0,0032 га).

 

64. Про поновлення договору оренди землі громадянину Симінському О.Є. в межах  «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських  будівель і споруд на вул. Кременецькій, 18а (площею 0,0014 га).

 

65. Про поновлення договору оренди землі громадянину Опалку В.В. для  будівництва  та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Борохівській, 6/1 (площею 0,0296 га).

 

66. Про надання громадянину Іванченку А.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Олекси Алмазова, 11 (площею 0,0098 га).

 

67. Про надання  громадянам Кухарчук Н.Я., Трофимчук В.М., Трофимчуку В.П., Трофимчуку С.П., Трофимчуку П.П. дозволу  на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) на вул. Народних Дружинників, 12 (загальною площею 0,0329 га, з них: земельна ділянка 1 – площею 0,0030 га, земельна ділянка 2 – площею 0,0299 га).

 

68. Про надання громадянці Хоронжук Г.М. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Чернишевського, 136 (загальною площею 0,0592 га, з них: земельна ділянка 1 площею – 0,0440 га, земельна ділянка 2 площею – 0,0152 га).

 

69. Про надання  громадянам Панащук В.В., Боруцькому С.В., Боруцькому В.С., Боруцькому Л.С. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Гетьмана Сагайдачного, 38, 38а (загальною площею 0,0184 га, з них: земельна ділянка 1 – площею 0,0163 га, земельна ділянка 2 – площею 0,0021 га).

 

70. Про надання громадянину Мельнику Б.Г. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Конякіна (орієнтовною площею 0,01 га).

 

71. Про надання громадянці Янюк Н.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Конякіна (орієнтовною площею 0,01 га).

 

72. Про надання громадянці Ричко С.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Потебні (орієнтовною площею 0,005 га).

 

73. Про надання громадянці Рижуку А.П., Сісталюку В.Б., Сісталюк М.В., Сісталюку О.Б. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Декабристів, 2 (орієнтовною площею 0,045 га).

 

74. Про надання громадянину Кардашу І.П. дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Конякіна (орієнтовною площею 0,01 га).

 

75. Про надання громадянці Шафеті Н.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (зміни цільового призначення) для будівництва та обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд на вул. Шота Руставелі, 49 (площею 0,2131 га).

 

76. Про відмову громадянину  Ковзоловичу П.П. у наданні дозволу на розроблення проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для встановлення та обслуговування металевого гаража на вул. Гордіюк (орієнтовною площею 0,001 га).

 

77. Про надання громадянам Онищуку А.Л., Слободі Г.М., Радчуку Я.А., Аніскову О.Л. на умовах оренди  земельної  ділянки для будівництва  та  обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Петрова, 8 (площею 0,1003 га).

 

78. Про дострокове припинення громадянці Юровчик А.М. права  користування земельною ділянкою, наданої на умовах оренди для  обслуговування цегляного гаража на вул. Винниченка, 25а, гараж № 4 (площею 0,0035 га).

 

79. Про скасування рішення міської ради від 29.03.2017 № 21/66 «Про поновлення договору оренди землі  громадянці Ройко Ф.І. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд на вул. Макарова, 62а».

 

80. Запити.

 

81. Різне.