Головна » Актуально » ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 31-ої сесії міської ради

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 31-ої сесії міської ради

1. Про затвердження Програми підтримки ініціатив виборців територіальних виборчих округів, від яких не було обрано депутатів Луцької міської ради на 2018-2020 роки.

Доповідає: Покровський Андрій Володимирович – депутат міської ради

 

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 02.02.2016 № 3/20 «Про Програму забезпечення зберігання документів для соціально-правового захисту громадян в місті Луцьку на 2016-2017 роки». 

Доповідає: Карєва Людмила Вікторівна – завідувач КУ «Луцький міський трудовий архів»

 

3. Про прийняття в міську комунальну власність дитячого майданчика. 

Доповідає: Крась Юрій Ігорович – директор департаменту житлово-комунального господарства

 

4. Про надання скверу статусу парку та його перейменування.

Доповідає: Феденчук Богдан Михайлович – в.о. директора КП «Парки та сквери м. Луцька»

 

5. Про внесення змін та доповнень до Положення про списання майна комунальної власності територіальної громади міста Луцька, затвердженого рішенням міської ради від 25.05.2016 № 9/7.

Доповідає: Озінович Олександр Михайлович – директор департаменту економічної політики

 

6. Про затвердження Статуту комунального закладу «Луцький навчально-реабілітаційний центр Луцької міської ради» у новій редакції.

Доповідає: Лещенко Зіновія  Богданівна – начальник управління освіти

 

 

 

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

ВНЕСЕНІ УПРАВЛІННЯМ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ:

Доповідає: Шабала Сергій Олександрович – начальник управління земельних ресурсів

 

7. Про скасування рішення Луцької міської ради від 30.06.2016 № 10/29 «Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕРІХЕМ – ЛУЦЬК» дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування виробничих приміщень на вул. Рівненській, 76а, площею 1,1997 га».

 

8. Про скасування рішення Луцької міської ради від 30.06.2016 № 10/31 «Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-СЛОВАЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТЕРІХЕМ – ЛУЦЬК» дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки для обслуговування виробничих приміщень на вул. Рівненській, 76а, площею 1,4828 га».

 

9. Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Вікторія-Луцьк-1» у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирних будинків на проспекті Молоді, 10.

 

10. Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «БРАТСЬКИЙ МІСТ» у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку на вул. Ковельській, 9.

 

11. Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «Берегиня 2016» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного будинку, господарських будівель і споруд на вул. Євгена Сверстюка, 15.

 

12. Про припинення ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ХМЕЛЬНИЦЬК-ПЕТРОЛ» права постійного користування земельною ділянкою на вул. Набережній, 6.

 

13. Про передачу громадянці Чулковій Є.Я. безоплатно у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Задворецькій, 8.

 

14. Про передачу громадянину Поліщуку М.С. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кічкарівській, 39.

 

15. Про передачу громадянці Бабюк К.П. безоплатно у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левітана, 30.

 

16. Про передачу громадянці Гаврук С.Г. безоплатно у власність земельної ділянки для  будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Теремнівській, 87.

 

17. Про передачу громадянам Біляновській О.І., Біляновському С.І., Біляновському І.В., Шуляк С.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Баранова, 92.

 

18. Про передачу громадянам Перчук Л.Ф., Бліндеру С.Ф., Мойсеєнко Е.Ф. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Нікішева, 29.

 

19. Про передачу громадянам Волковій Н.В., Волкову В.П. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Островського, 29.

 

20. Про надання громадянину Кирилюк Ю.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вахтангова.

 

21. Про надання громадянці Приймачок О.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на  вул. Заньковецької.

 

22. Про надання громадянину Долінському Ю.В. дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лєскова.

 

23. Про надання громадянину Ковальцю В.О. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Глибокій, 28.

 

24. Про надання громадянці Білевич О.С. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Черчицькій, 44а.

 

25. Про надання громадянину Нагурному А.В. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Черчицькій, 44б.

 

26. Про затвердження громадянину Мітлошу О.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дубнівській, 145/15.

 

27. Про поділ земельної ділянки комунальної власності на вул. Садовського, 4 (загальною площею 8,9800 га, діл. 1- 8,1996 га, діл. 2 – 0,7804 га).

 

28. Про поновлення договору оренди землі Приватній Фірмі «Скорпіон-сервіс» для обслуговування  денної  стоянки  автомобілів на вул. Карпенка-Карого, 1 (площею 0,1140 га).

 

29. Про поновлення договору оренди землі Приватній Фірмі «Скорпіон-сервіс» для обслуговування торгових рядів на вул. Карпенка-Карого, 1 (площею 0,0590 га).

 

30. Про поновлення договору оренди землі Приватній Фірмі «Скорпіон-сервіс» для обслуговування торгових рядів на вул. Карпенка-Карого, 1 (площею 0,0166 га).

 

31. Про поновлення договору оренди землі фізичній особі-підприємцю Воронковій М.К. для обслуговування кафе «Марка» на вул. Електроапаратній, 2г (площею 0,0053 га).

 

32. Про поновлення договору оренди землі  фізичним особам-підприємцям Потійчук Н.В., Коняєвій Г.В. для обслуговування торгового павільйону на пр-ті Соборності, 11а (площею 0,0047 га).

 

33. Про надання громадянці Москвич О.Д. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівлі зупинки громадського транспорту з продовольчим магазином на вул. Глушець, 4 (площею 0,0436 га).

 

34. Про надання громадянці Локачук І.М. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлової будівлі торгового закладу на вул. Наливайка, 14а (площею 0,0877 га).

 

35. Про надання ТзОВ «Пама» на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування бару на вул. Винниченка, 8 (площею 0,0381 га).

 

36. Про скасування рішення міської ради від 25.07.2012 № 29/48 «Про  надання територіальній громаді міста Луцька в особі Луцької міської ради (ДКП «Луцьктепло») дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування адміністративних та виробничих споруд на вул. Островського, 10а».

 

37. Про надання громадянам Щедріну О.С., Щедріній Л.А., Грабовській Н.Г., Грабовському О.Ю., Грухаль Т.О., Грухалю В.Є., Грухалю  М.В., Грухаль О.В., Бойко Л.І. дозволу на розроблення  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кривий Вал, 3 (орієнтовною площею 0,007 га).

 

38. Про надання громадянину Самруку О.Ф. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Гнідавській, 56а (площею 0,0112 га).

 

39. Про надання громадянину Савчуку О.Ю. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Мисливській, 18а (площею 0,0556 га).

 

40. Про надання громадянину Філіповичу С.Г. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування  цегляного гаража на вул. Кривий Вал (орієнтовною площею 0,005 га).

 

41. Про надання громадянам Онищуку А.Л., Слободі Г.М., Радчуку Я.А., Аніскову О.Л. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Петрова, 8 (площею 0,1003 га)

 

42. Про надання громадянину Кривицькому В.Й. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Степовій, 128 (площею 0,0642 га).

 

43. Про дострокове припинення громадянці Кот Н.І. права  користування земельною ділянкою, наданої на умовах оренди для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Даргомижського, 3 (площею 0,0047 га).

 

44. Запити.

 

45. Різне.