Головна » Актуально » ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 34-ої сесії міської ради

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, що пропонується для розгляду на пленарному засіданні 34-ої сесії міської ради

 

 

1. Про звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, Голови комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.

Доповідає: Майборода Вікторія Марківна – директор департаменту соціальної політики

 

2. Про внесення змін до рішення міської ради від 12.01.2017 № 17/12 «Про бюджет міста Луцька на 2017 рік» з врахуванням змін, внесених рішеннями від 25.01.2017 № 18/2, від 21.03.2017 № 20/10, від 06.04.2017 № 22/6, від 26.04.2017 № 23/6, від 31.05.2017 № 24/1, від 29.06.2017 № 26/1, від 18.07.2017 № 28/1, від 26.07.2017 № 29/15, від 01.09.2017 № 30/7, від 27.09.2017 № 31/17, від 25.10.2017 № 32/3.

Доповідає: Єлова Лілія Анатоліївна – директор департаменту фінансів та бюджету

 

3. Про погодження залучення коштів Європейського інвестиційного банку по Проекту «Міський громадський транспорт України».

Доповідає: Озінович Олександр Михайлович – директор департаменту економічної політики

 

4. Про внесення доповнень в додаток до рішення міської ради від 30.11.2016 № 15/19 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік».

Доповідає: Озінович Олександр Михайлович – директор департаменту економічної політики 

 

5. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

Доповідає: Озінович Олександр Михайлович – директор департаменту економічної політики

 

6. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.04.2017 № 23/8 «Про затвердження Положення про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Луцька у новій редакції».                                       

Доповідає: Озінович Олександр Михайлович – директор департаменту економічної політики

 

7. Про зміни до Програми підтримки малого і середнього підприємництва у місті Луцьку на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням міської ради від 01.12.2016 № 15/27.

Доповідає: Рибай Наталія Антонівна – начальник управління розвитку підприємництва та реклами 

 

8. Про затвердження Положення про управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради у новій редакції.

Доповідає: Галан Ліна Вікторівна – начальник управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

9. Про утворення управління з питань праці Луцької міської ради.

Доповідає: Чепурний Володимир Іванович – начальник відділу охорони праці

 

10. Про створення комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Луцької міської ради» та затвердження його статуту.

Доповідає: Лещенко Зіновія Богданівна – начальник управління освіти

 

11. Про затвердження Комплексної міської програми «Здоров'я лучан» на 2018-2020 роки.

Доповідає: Якимчук Микола Арсентійович – начальник управління охорони здоров’я

 

12. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.11.2016 №15/16 «Про Програму розвитку туризму у місті Луцьку на 2017-2018 роки.

Доповідає: Теліпська Катерина Василівна – начальник управління туризму та промоції міста

 

13. Про Програму фінансування заходів державного, обласного та місцевого значення у місті Луцьку на 2018 рік.

Доповідає: Макарова Олена Петрівна – начальник відділу зв’язків з громадськістю

 

 

 

 

 

 

 

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

ВНЕСЕНІ УПРАВЛІННЯМ ЗЕМЕЛЬНИХ РЕСУРСІВ:

Доповідає: Шабала Сергій Олександрович – начальник управління земельних ресурсів

 

14. Про продаж громадянам Яцурі Леоніду Ананійовичу, Яцурі Мирославі Леонідівні у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування оздоровчого центру на проспекті Відродження, 15а.

 

15. Про продаж громадянці Лендяк Марії Миколаївні у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування нежитлового приміщення на вул. Богдана Хмельницького, 1а.

 

16. Про продаж громадянці Бабиляс Софії Іванівні у власність земельної ділянки для обслуговування ремонтно-монтажного комбінату на вул. Вахтангова, 12б.

 

17. Про продаж громадянці Майбороді Вікторії Марківні у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування частини будівлі центрального складу на вул. Трункіна, 12.

 

18. Про надання ФІРМІ «ТАНДЕМ – ЕКСПРЕС» У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування виробничого приміщення на вул. Трункіна, 12 та проведення її експертної грошової оцінки.

 

19. Про надання згоди ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТОРГРЕКЛАМА» на відновлення меж земельної ділянки комунальної власності на вул. Ківерцівській, 32.

 

20. Про надання згоди ВІДКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ЛУЦЬКЕ АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО 10754» на відновлення меж земельної ділянки комунальної власності    на вул. Рівненській, 48.

 

21. Про надання громадянину Хомову Ю.Г. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Вишнівецькій, 9.

 

22. Про надання громадянці Поліщук Л.В. дозволу на розроблення технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на         вул. Марка Вовчка, 23а.

 

23. Про надання громадянці Новосад І.Я. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на        вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» №583.

 

24. Про передачу громадянці Майструк Н.Ю. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Заньковецької, 31.

 

25. Про передачу громадянину Володьку С.Г. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Прасолів, 22.

 

26. Про передачу громадянці Ваденюк Л.А. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Теремнівській, 84.

 

27. Про передачу громадянину Киричуку В.В. безоплатно у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Янки Купали, 3.

 

28. Про передачу громадянам Вакулич Л.В., Войтасу Л.В. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Баранова, 41.

 

29. Про передачу громадянам Серединській Є.І., Серединській Д.О. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бородіна, 11.

 

30. Про передачу громадянам Зуєнко Т.В., Зуєнко Л.С. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лисенка, 1а.

 

31. Про передачу громадянам Шевчук М.В., Саган Г.І. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Надрічній, 19.

 

32. Про передачу громадянам Гавронській Г.С., Костюк С.П., Костюку Ю.А., Костюку В.А. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Туполєва, 6.

 

33. Про передачу громадянам Вачевській Л.А., Коцирию А.А., Коцирий Р.М. безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Коперника, 39.

         

34. Про передачу громадянам Петровському В.В., Петровській О.В., Стельмащук О.Е., Петровській Т.Е., Петровському П.С., Грицюк Я.Л. безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Кутузова, 27.

 

35. Про передачу громадянам Оліщук В.О., Олійнику О.П., Шевчук Т.В., Шевчуку Т.В. безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Львівській, 101.

 

36. Про передачу громадянам Борсуку М.М., Борсук Л.П., Борсуку М.М., Борсук Л.С. безоплатно у спільну сумісну власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування  жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Уласа Самчука, 6.

 

37. Про передачу громадянину Шевчику С.Б. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 1108.

 

38. Про передачу громадянці Прач С.І. безоплатно у власність земельної ділянки для ведення садівництва на вул. Дубнівській в садівничому товаристві «Маяк» № 1153.

 

39. Про передачу громадянці Юровчик А.М. безоплатно у власність земельної ділянки для обслуговування цегляного гаража  на вул.  Винниченка,  25а, гараж №4.

 

40. Про надання громадянці Кондратюк Т.В. дозволу на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Полонківській.

 

41. Про надання громадянину Долінському Ю.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Лєскова.

 

42. Про надання громадянину Ковальцю В.О. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Глибокій, 28.

 

43. Про надання громадянці Сулік Г.О. у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Марка Вовчка, 21б.

 

44. Про затвердження громадянину Мітлошу О.М. проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дубнівській, 145/15.

 

45. Про об’єднання земельних ділянок комунальної власності на пр-ті Волі, 22а.

 

46. Про поновлення договору оренди землі ПрАТ «Інститут «Волиньводпроект» для обслуговування виробничої бази на               вул. Зв’язківців, 5 (площею 0,3835 га).

 

47. Про поновлення договору оренди землі  фізичним особам-підприємцям Потійчук Н.В., Коняєвій Г.В. для обслуговування торгового павільйону на пр-ті Соборності, 11а (площею 0,0047 га).

 

48. Про поновлення договору оренди землі фізичним особам-підприємцям Шевчуку В.С., Ярощуку П.Ф. для будівництва та обслуговування виробничої бази на вул. Василя Стуса, 11           (площею 0,1792 га).

 

49. Про поновлення договору оренди землі ПП «ВКФ «Домінанта» для будівництва та обслуговування спортивно-оздоровчого комплексу на вул. Писаревського, 1а (площею 0,0293 га).

 

50. Про поновлення договору оренди землі МПП «БЕКАС» для обслуговування виробничої бази на вул. Ранковій, 1 (площею 1,2676 га).

 

51. Про поновлення договору оренди землі ТзОВ «ЕКОПРОД» для обслуговування ринку «Привіз» на м-ні Привокзальному, 1       (площею 0,2079 га).

 

52. Про відмову громадянину Шевчишину Р.Т. у поновленні договору оренди землі для обслуговування торгового павільйону на вул. Кравчука, 44а (площею 0,0044 га).

 

53. Про надання громадянам Лотишу Е.П., Тонюк О.П. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі               (на місцевості) на вул. Замковій, 1б (загальною площею 0,0263 га: земельна ділянка 1 – площею 0,0043 га, земельна ділянка 2 – площею 0,0220 га).

 

54. Про надання громадянам Роговському Р.М., Райхіль Л.Б. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі               (на місцевості) на вул. Дубнівській, 21а (площею 0,0009 га).

 

55. Про надання фізичній особі-підприємцю Дорощуку В.Ф. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на пр-ті Президента Грушевського, 21а (площею 0,0040 га).

 

56. Про надання громадянам Гаврилову Р.В., Дудінській Т.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі                (на місцевості) на вул. Кравчука, 11а (площею 0,1357 га).

 

57. Про надання ПП «НІКАЛЯ» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на         вул. Мамсурова, 10б (площею 2,1546 га).

 

58. Про надання ВКФ «ВИСОКИЙ ЗАМОК» ЛТД дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на        вул. Замковій, 1 (площею 0,1138 га).

 

59. Про надання ТОВ «ЛІК ІНВЕСТ» дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на        вул. Залізничній, 9 (площею 0,1964 га).

 

60. Про надання громадянину Карпенку С.М. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування їдальні на вул. Захарова, 12 (орієнтовна площа 0,07 га).

 

61. Про надання ПП «ВІО» на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування виробничої бази на вул. Авіаторів, 1 (площею 1,3470 га).

 

62. Про скасування пунктів 2-4 рішення міської ради від 28.10.2015 № 80/23 «Про надання громадянці Рижковій О.Я. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на         пр-ті Президента Грушевського, 22».

 

63. Про поновлення договору оренди землі громадянам Жолобчук Л.Г., Ешвович Л.Г. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Роговій, 20/3 (площею 0,0006 га).

 

64. Про поновлення договору оренди землі громадянам Братчені І.І., Іващук С.В. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чернишевського, 3 (площею 0,0141 га).

 

65. Про поновлення договору оренди землі громадянам Братчені І.І., Іващук С.В. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Чернишевського, 3        (площею 0,0880 га).

 

66. Про поновлення договору оренди землі громадянам Козловій Л.І., Козловій С.І., Козлову В.А., Близнюк Т.А. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Станіславського, 34 (площею 0,0828 га).

 

67. Про поновлення договору оренди землі громадянці Оксентюк Л.В. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд на вул. Гребінки, 5 (площею 0,0072 га).

 

68. Про поновлення договору оренди землі громадянину Панасюку В.Й. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд на вул. Степана Кривенького, 9 (площею 0,0044 га).

 

69. Про поновлення договору оренди землі громадянину Кулаківському М.І. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Писаревського, 19/2 (площею 0,0347 га).

 

70. Про поновлення договору оренди землі громадянці Грищук Н.М. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку,  господарських будівель і споруд на вул. Степовій, 99                     (площею 0,0021 га).

 

71. Про поновлення договору оренди землі громадянам Латанській В.Ф., Білій А.Ф. для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дубнівській, 109             (площею 0,0181 га).

 

72. Про поновлення договору оренди землі громадянам Латанській В.Ф., Білій А.Ф. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Дубнівській, 109 (площею 0,0709 га).

 

73. Про поновлення договору оренди землі громадянці Полупенко В.А. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Гущанській, 110 (площею 0,1981 га).

 

74. Про поновлення договору оренди землі громадянці Яворській С.Г. для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Селищній, 14 (площею 0,0988 га).

 

75. Про поновлення договору оренди землі громадянам Ковальчуку О.Я., Ковальчук О.В., Веремчуку Й.І. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Роговій, 16 (площею 0,0032 га).

 

76. Про поновлення договору оренди землі громадянам Коломєйцю В.О., Коломєєць М.П., Онищуку М.П. в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Клима Савура, 63(площею 0,0035 га).

 

77. Про надання громадянці Шупічук Я.В. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на        вул. Макарова, 62а (площею 0,0036 га).

 

78. Про надання громадянам Приймачук Н.І., Приймачуку І.М. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі                (на місцевості) на вул. Цегельній, 4а (площею 0,0331 га).

 

79. Про надання громадянину Каневському В.Є. дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Симиренка, 2/1 (площею 0,0093 га).

 

80. Про надання громадянці Михайличенко Л.П. дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на вул. Руданського, 16 (загальною площею 0,4274 га, з них: земельна ділянка 1 площею - 0,4116 га, земельна ділянка 2          площею - 0,0158 га).

 

81. Про надання громадянці Овчинніковій Т.О. (громадянка Латвійської Республіки) дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Нахімова, 5а (орієнтовною площею 0,056 га).

 

82. Про надання громадянам Кучеру І.В., Лузарєвій В.В., Черніцовій О.А. на умовах оренди земельної ділянки в межах «червоних ліній» для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. В’ячеслава Хурсенка, 8 (площею 0,0600 га).

 

83. Про надання громадянину Поручніку В.Є. на умовах оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Теремнівській, 29            (площею 0,0696 га).

 

84. Про надання громадянці Хемій Л.Я. на умовах оренди земельної ділянки для обслуговування металевого гаража на            вул. Кравчука, 26к (площею 0,0029 га).

 

85. Про дострокове припинення громадянці Кот Н.І. права  користування земельною ділянкою, наданої на умовах оренди для будівництва та обслуговування цегляного гаража на вул. Даргомижського, 3 (площею 0,0047 га).

 

86. Про внесення змін і доповнень в пункт 28 додатку до рішення Луцької міської ради від 18.06.2008 № 28/26 «Про передачу у власність громадянам міста земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та надання в оренду» із змінами, внесеними рішенням від 30.01.2009        № 35/65.

 

87. Запити.

 

88. Різне.