Головна » Актуально » Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Рішення Луцької міської ради

       «Про затвердження Положення про здійснення пільгового кредитування та відшкодування відсоткових ставок суб’єктам малого та середнього підприємництва з бюджету міста Луцька».

       Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

       Проект рішення Луцької міської ради  «Про затвердження Положення про здійснення пільгового кредитування та відшкодування відсоткових ставок суб’єктам малого та середнього підприємництва з бюджету міста Луцька».

      Розробник: Управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради, Луцький міський Фонд підтримки підприємництва.

      Проект спрямований на реалізацію фінансової підтримки малого та середнього підприємництва у м. Луцьку відповідно до заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва у місті Луцьку на 2013-2014 роки.

      Мета проекту рішення: Регламентування механізму надання суб’єктам малого та середнього підприємництва м. Луцька фінансових ресурсів з бюджету міста Луцька.

      Підставою для розробки проекту є: ст 22 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

       Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу буде розміщено на офіційному веб-сайті Луцької міської ради www.lutsk.gov.ua  

       Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

       Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі в управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради за адресою:

       43005, м. Луцьк, пр. Президента Грушевського,1

       тел. 280 220, на електронну адресу dplmr@lutskrada.gov.ua.

 

       ПОЛОЖЕННЯ

       Проект рішення

       ЗАЯВКА

       АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ