Головна » Актуально » Резолюція громадських слухань на тему: «Звіт місцевої ради про те, що було зроблено для ліквідації проблеми смороду та можливої екологічної катастрофи, причиною якої є діяльності ТзОВ «Біопаливна-енергетична компанія», що відбулися 02 серпня 2017 року

Резолюція громадських слухань на тему: «Звіт місцевої ради про те, що було зроблено для ліквідації проблеми смороду та можливої екологічної катастрофи, причиною якої є діяльності ТзОВ «Біопаливна-енергетична компанія», що відбулися 02 серпня 2017 року

   «Резолюція наступного змісту поставлена на голосування:

   1. Просимо ознайомити з діючими та ознайомлювати в майбутньому населення з початком роботи підприємств у м. Луцьку 5 категорії складності за ДБН на сайті ради, для забезпечення громадян інформацією про можливі шкідливі наслідки такого виробництва.

   2. Ознайомити на сайті ради та в «Луцькому замку» з проектом будівництва каналізації мікрорайону Вересневе та термінами виконання робіт по її спорудженню.

   3. Просимо звернутися в Держпродспоживслужбу щодо проведення замірів атмосферного повітря на вміст шкідливих домішок (в дні та години, коли смердить). В місячний термін проінформувати громадськість на сайті міської ради.

   4. Просимо міську раду забезпечити охорону в місцях доступу на поля фільтрації. Про прийняті міри проінформувати громадськість на сайті ради в місячний термін.

   5. Просимо дослідити відповідність меж санітарної зони для ТзОВ «Біопаливно-енергетична компанія» санітарному законодавству України, в місячний термін проінформувати громадськість через публікацію на сайті ради.

   6. Заборонити скидати фекальні відходи на поля фільтрації Гнідавського цукрового заводу.

   7. Заборонити скидати післямелясну барду від виробництва «Біо ПЕК» на поля фільтрації.

   8. Громадськість не заперечує проти законної діяльності ТОВ «Біо ПЕК».

   9. Проінформувати на громадських слуханнях про ефективність каналізації (чи вирішилась проблема смороду) після проведення каналізації на Вересневому».