Головна » Актуально » Рятувальники закликають громадян бути обережними під час відпочинку на воді!

Рятувальники закликають громадян бути обережними під час відпочинку на воді!

   Луцький міськрайонний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області звертається до громадян з проханням дотримуватися елементарних правил поведінки під час відпочинку на водних об’єктах!

   Купаючись, не запливайте за огороджувальні буї, не підпливайте до човнів, а також не стрибайте у воду із плавзасобів, непристосованих для цього споруд, в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми.

   Небезпечно організовувати ігри на воді, пов’язані з пірнанням, захватом чи штовханням тих, хто купається поруч. Однією з основних небезпек, що призводять до трагічних ситуацій, є купання в нетверезому стані. Відповідально поставтеся до власного життя та здоров’я. Розраховуйте свої сили та можливості! Не намагайтеся довести друзям чи знайомим свою майстерність. Необдуманий вчинок може коштувати Вам життя!

    У жодному разі не залишайте дітей без нагляду! Постійно тримайте їх поруч з собою, спостерігайте за їхньою поведінкою, пояснюйте їм правила безпеки! Пам’ятайте, що навчити дитину жити безпечно можна лише на власному прикладі. Ви – взірець поведінки для вашої дитини.

    Відповідально ставтеся до власного життя та здоров’я! Ознайомтеся з правилами надання першої медичної допомоги. Пам’ятайте, що вода приховує у собі небезпеку. Ваше життя у ваших руках!

 

   Луцький МРВ У ДСНС України у Волинській області