Головна » Актуально » Шановні батьки! Дбайте про безпеку своїх дітей!

Шановні батьки! Дбайте про безпеку своїх дітей!

   Під час зимових канікул, як свідчить статистика, різко зростає ймовірність трагічних випадків через пустощі дітей з вогнем, порушення правил експлуатації електричних та газових приладів, користування піротехнічними засобами та порушення правил поведінки на льоду в зимовий період.

   Як правило біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще. Вони не завжди відчувають небезпеку, тому часто стають жертвами через незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

  Дбайте про безпеку своїх дітей, на власному прикладі дотримуйтесь правил безпечної поведінки. Це варто будь-яких зусиль!

   Виховуйте у своїх дітей навички культури безпечної поведінки, особисто демонструючи обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками, електричними приладами. Не залишайте дітей без нагляду, ховайте від них сірники, не дозволяйте користуватись піротехнічними виробами, а також виходити на лід без супроводу дорослих!

   Знайдіть декілька хвилин на цікаву, відверту розмову з дітьми про необхідність поважного ставлення до правил особистої безпеки, навчіть їх вірним діям на випадок побутових надзвичайних подій.

   Пам’ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя, а для того, щоб неочікувана мить не призвела до біди, необхідно:

   навчити їх основним правилам безпеки життєдіяльності в побуті;

   давати дітям практичні рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації;

  у випадку небезпеки негайно повідомити Службу порятунку «101»!

 

   Луцький МРВ Управління ДСНС України у Волинській області