Головна » Актуально » Сьогодні – Міжнародний день лікаря

Сьогодні – Міжнародний день лікаря

  За ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров`я в перший понеділок жовтня відзначають Міжнародний день лікаря як день солідарності і активних дій лікарів усього світу.

    У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація "Лікарі без кордонів" (Medecins Sans Frontieres, MSF). Серед засновників - Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.

   Організація є незалежною і фінансується головним чином за рахунок пожертвувань з країн, де знаходяться її представництва. MSF, діючи під егідою ООН, надає допомогу жертвам природних катастроф, озброєних конфліктів, епідемій, соціальній маргіналізації більш ніж у 80 країнах світу, допомагає всім незалежно від політичної, релігійної або етнічної приналежності.  

   Бути лікарем – це покликання і доля, це спосіб життя і неймовірно важка робота. Але разом з тим – це можливість відчути себе задоволеним і щасливим – від кожного врятованого життя, кожної подарованої надії!

   У галузі охорони здоров’я м. Луцька працюють 787 лікарів. Своєю щоденною працею кожен з них дбає про найдорожче – здоров’я та життя наших громадян. У кожного пацієнта лікар вкладає свої знання,  досвід, набутий роками, а також –  часточку своєї душі.

    Сьогодні, в день свята, бажаємо вам, шановні лікарі, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани. З вірою і впевненістю, відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, направляючи всі зусилля на допомогу хворим задля збереження життя і зміцнення здоров’я населення України. І нехай ваша доброта, турбота і милосердя, щедрість душ, щоденна сумлінна, наполеглива і нелегка праця повернуться до вас сторицею.

   Управління охорони здоров’я