Головна » Актуально » Управління економіки інформує

Управління економіки інформує

       Луцька міська рада повідомляє, що відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» інформуємо, що  8 червня цього року в залі засідань Луцької міської ради   проводилося громадське обговорення в режимі «круглого столу» проекту рішення «Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Луцька».

       Кількість учасників обговорення – 22 особи (представники управлінь, відділів Луцької міської ради, антимонопольного комітету, громадських організацій, керівники будівельних організацій міста, депутати Луцької міської ради, представники комунальних установ міста, преси).

       Регламент заходу – 1,5 години.

       Порядок денний: обговорення проекту рішення «Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Луцька».

       Ініціатор проведення обговорення  проекту рішення   -  Луцька міська рада.

       З проектом рішення «Про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Луцька», який взято за «основу» можна ознайомитися  на офіційному сайті Луцької міської ради  в розділі « Регуляторна політика – проекти регуляторних актів».

       Вирішили: внести всі поправки, зауваження та подати даний проект до територіального відділення  Антимонопольного комітету для погодження. Після цього  ще раз оприлюднити  проект рішення на сайті Луцької міської ради та подати на розгляд депутатських комісій для внесення  на чергову  сесію Луцької міської ради.

  

       Управління економіки Луцької міської ради