Головна » Актуально » Інструкція з підключення телетюнера

Інструкція з підключення телетюнера

   На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2012 року № 245 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення» департамент соціальної політики повідомляє, що з 26 червня 2012 року розпочато доставку УДППЗ «Укрпошта» телетюнерів заявникам.

    Доставка розпочнеться за адресами тих громадян, які надійшли до Держкомтелерадіо України у формі узагальнених списків відповідно до черговості їх надходження.

   Також, з метою роз’яснення громадянам способу підключення телетюнерів та приймання програм цифрового ефірного телебачення, надаємо інструкцію з підключення телетюнера

 Інструкція з підключення телетюнера

    В Україні вже працює цифрове телебачення.

   Для його прийому необхідно між антеною та телевізором підключити телетюнер:

   - кабель від антени під’єднати до відповідного роз’єму на телетюнері;

   - телетюнер за допомогою потрійного кабелю з трьома роз’ємами різних кольорів, підключити до роз’ємів відповідних кольорів телевізора.

    Увімкнути у розетку кабелі живлення телевізора телетюнера. Натиснути на пультах дистанційного керування телевізора та телетюнера кнопки вмикання цих пристроїв (можуть бути позначені символом).

   На екрані телевізора за кілька секунд з’явиться меню «Майстер налаштування». Використовуючи ПУЛЬТ ТЕЛЕТЮНЕРА, здійсніть послідовно необхідні налаштування, визначені у меню.

   Мова меню: використовуйте кнопки для вибору мови меню та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

   Країна: використовуючи кнопки , виберіть у списку країну «Україна» та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

   Режим екрану: використовуючи кнопки , виберіть відповідний формат екрану (якщо екран телевізора прямокутний - бажано обрати“16:9”, якщо звичайний – “4:3”) та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

   Живлення антени: використовуйте кнопкидля включення живлення антени у разі потреби (режим Вкл.) та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

   Виберіть у меню «Майстер налаштування» пункт Далі та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

   У меню “Налаштування антени” виберіть пункт Пошук та натисніть кнопку ОК для підтвердження вибору.

    Телетюнер почне пошук каналів, на екрані буде відображатися інформація про знайдені канали. Як тільки пошук каналів буде завершено, телевізор включиться на каналі, що знаходиться першим у списку каналів.

    Приємного перегляду програм цифрового телебачення!

 

    Департамент соціальної політики

    (284184, 243538)