Головна » Оголошення » Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту «Детальний план території житлового кварталу, розташованого в межах вулиць Вороніхіна, Щусева, Гетьмана Мазепи, Християнської у місті Луцьку».

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту «Детальний план території житлового кварталу, розташованого в межах вулиць Вороніхіна, Щусева, Гетьмана Мазепи, Християнської у місті Луцьку».

  1. Мета, склад та зміст містобудівної документації:

   Уточнення положень генерального плану та плану зонування території міста у зв’язку з потребою в узгоджені намірів власників земельних ділянок на вулиць Вороніхіна, Щусева, Гетьмана Мазепи, Християнської для будівництва багатоквартирний житловий будинків з вбудовано-прибудованими торгово-офісними приміщеннями у зв’язку з коригуванням генерального плану; уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови; визначення всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами; організація нормативного транспортного і пішохідного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів; комплексного благоустрою і озеленення прилеглої території.

  2. Основні техніко-економічні показники:

   Територія в межах проекту 124015 м²

   Площа забудови 2293 м²

   Площа господарських майданчиків 187 м²

   Площа майданчиків

   для відпочинку дорослих 65 м²

   Площа дитячих

   ігрових майданчиків 455 м²

   Площа спортивних майданчиків 187 м²

   Площа прибудинкових приміщень

   Громадського призначення 455 м²

   Загальна кількість квартир 234

   Поверховість 9 поверхів

  3. Відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації:

   Замовник – управління капітального будівництва Луцької міської ради.

  Розробник – ПП «ТОЛА»

  4. Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом містобудівної документації:

 - участь громадськості відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та законодавчих документів, скарг та пропозиції стосовно проекту «Детальний план території житлового кварталу, розташованого в межах вулиць Вороніхіна, Щусева, Гетьмана Мазепи, Християнської у місті Луцьку» подавати до 16 квітня 2017 року за адресою: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 35, каб. 20, телефон 777-867, 777-864.

  5. Відповідальний за організацію розгляду заяв та пропозицій:

 - заступник начальника управління містобудування та архітектури, головний інженер – Гула Софія Вікторівна.

  6. Інформація щодо запланованих інформаційних заходів:

 - проект «Детальний план території житлового кварталу, розташованого в межах вулиць Вороніхіна, Щусева, Гетьмана Мазепи, Християнської у місті Луцьку» розміщено на сайті Луцької міської ради www.lutskrada.gov.ua, розділ «Оголошення» та на стенді на першому поверсі департаменту «Центр надання адміністративних послуг в місті Луцьку» за адресою вул. Лесі Українки, 35.