Головна » Звернення до міської ради

Звернення до міської ради

Шановні лучани!

Одним з механізмів встановлення зворотного зв’язку з громадянами є робота з їх електронними зверненнями. Ця робота в міській раді здійснюється через відділ звернень громадян департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради.

 Ми прагнемо працювати оперативно та якісно, відкрито та прозоро, тому пропонуємо Вам скористатися рубрикою «Запитуйте – відповідаємо», яка пришвидшить отримання Вами інформації, консультацій тощо.

Рубрика «Запитуйте – відповідаємо» – це надання інформації, консультацій  з питань, що належить до компетенції міської ради, передається засобами електронної пошти через мережу Інтернет.

Щоб залишити звернення Вам необхідно заповнити запропоновану форму. На вказаний e-mail буде надіслана копія Вашого звернення та відповідь.

Термін надання консультації-відповіді на електронне звернення не може перевищувати 15 робочих днів з моменту надходження звернення.

 

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефоном відділу звернень громадян департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Луцької міської ради: 777 878

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.