Головна » Департамент соціальної політики

Департамент соціальної політики

Метою діяльності департаменту є забезпечення виконання державних гарантій щодо соціального захисту населення міста.

Основними з завданнями департаменту є:

Забезпечення у межах своїх повноважень додержання законодавства про пенсійне забезпечення, соціальний захист та соціальне обслуговування населення, у тому числі громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.

Призначення та виплата соціальної допомоги, компенсацій та інших соціальних виплат, встановлених законодавством, надання субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Розроблення та організація виконання міських програм поліпшення соціального обслуговування інвалідів, пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян похилого віку та всебічне сприяння в отриманні ними соціального обслуговування та соціальних послуг за місцем проживання.

Сприяння створенню умов для безперешкодного доступу інвалідів до об’єктів соціальної інфраструктури.

Забезпечення виплати передбачених законодавством компенсацій та допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Виконання функцій головного розпорядника коштів місцевого бюджету на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенції з державного бюджет.

Департамент при виконанні покладених на нього функцій взаємодіє з іншими структурними підрозділами міської ради, а також з підприємствами, установами, організаціями, громадянами та їх об’єднаннями.

 

Контакти: тел. (0332) 724164, 284180, 724565(факс)

Сайт: http://www.social.lutsk.ua ; e-mail: dsp@lutskrada.gov.ua

Директор Департаменту - Майборода Вікторія Марківна

Графік особистого прийому  -  Понеділок: 9.00-13.00

Адреса - 43025, м.Луцьк, пр.Волі, 4А

 

Рішення міської ради від 29.04.2009 № 39/26 "Про затвердження Положення про департамент соціальної політики Луцької міської ради та його структурні підрозділи"

Рішення міської ради від 11.06.2010 №61/3 "Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 29.04.2009 № 39/26 "Про затвердження Положення про департамент соціальної політики Луцької міської ради та його структурні підрозділи"

Звіт департаменту за 2016 рік

Звіт департаменту за 2015 рік

 

Звіт департаменту за 2014 рік

Звіт департаменту за  2013 рік