Головна » Департамент житлово-комунального господарства

Департамент житлово-комунального господарства

Метою діяльності Департаменту є створення сприятливих умов для функціонування житлово- комунального господарства міста, забезпечення прав членів територіальної громади міста на сприятливі умови проживання, забезпечення необхідного рівня і якості житлово-комунальних послуг населенню.

Координація реалізації державної політики комплексного розвитку житлово-комунального господарства з питань водо- і теплопостачання, водовідведеннч, експлуатації та ремонту житла, дорожнього та зеленого господарства, благоустрою території міста, надання ритуальних та інших послуг для населення. Для досягнення мети своєї діяльності Департамент має право:

а) надавати пропозиції міському голові про створення житлових та комунальних підприємств;

б) відкривати рахунки в органах Державного казначейства України;

в) у межах своїх повноважень укладати від свого імені договори, здобувати майнові й особисті немайнові права, нести обов'язки, бути позивачем і відповідачем у суді, господарському і третейському судах.

Департамент при виконанні покладених на нього функцій взаємодіє з органами виконавчої влади, з радами та їх виконавчими органами, депутатами, постійними комісіями, тимчасовими контрольними комісіями та іншими органами, утвореними міською радою, з департаментами й іншими виконавчими органами Луцької міської ради, підприємствами, установами, організаціями, об'єднаннями громадян.


Контакти: тел. (00332) 773150, 773152; e-mail: dzkg@lutskrada.gov.ua

Директор Департаменту - Крась Юрій Ігорович

Графік особистого прийому  -  Вівторок: 09.00-13.00

Адреса - 43025, м.Луцьк, вул.Б.Хмельницького, 40а


Положення про департамент житлово-комунального господарства

АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян в департаменті житлово-комунального господарства Луцької міської ради  у 2014 році

Додаток 1 Інформація про кількість послуг, наданих  департаментом ЖКГ протягом 2014 року у порівнянні з 2013 роком

Додаток 2 Інформація про кількість звернень фізичних та юридичних осіб, що надійшли у департамент ЖКГ міської ради протягом 2014 року у порівнянні з 2013 року

Додаток 3 УЗАГАЛЬНЕНІ ДАНІ про звернення громадян, що надійшли до департаменту ЖКГ в  2014 році  

Звіт про роботу департаменту житлово-комунального господарства за 2012 рік

ЗАКУПІВЛІ Департаменту