Головна » Департамент житлово-комунального господарства

Департамент житлово-комунального господарства

Метою діяльності Департаменту є створення сприятливих умов для функціонування житлово-комунального господарства міста, забезпечення прав членів територіальної громади міста на сприятливі умови проживання, забезпечення необхідного рівня і якості житлово-комунальних послуг населенню.

Координація реалізації державної політики комплексного розвитку житлово-комунального господарства з питань водо- і теплопостачання, водовідведеннч, експлуатації та ремонту житла, дорожнього та зеленого господарства, благоустрою території міста, надання ритуальних та інших послуг для населення. Для досягнення мети своєї діяльності Департамент має право:

а) надавати пропозиції міському голові про створення житлових та комунальних підприємств;

б) відкривати рахунки в органах Державного казначейства України;

в) у межах своїх повноважень укладати від свого імені договори, здобувати майнові й особисті немайнові права, нести обов'язки, бути позивачем і відповідачем у суді, господарському і третейському судах.

Департамент при виконанні покладених на нього функцій взаємодіє з органами виконавчої влади, з радами та їх виконавчими органами, депутатами, постійними комісіями, тимчасовими контрольними комісіями та іншими органами, утвореними міською радою, з департаментами й іншими виконавчими органами Луцької міської ради, підприємствами, установами, організаціями, об'єднаннями громадян.


Контакти: тел. (0332) 77-31-50; e-mail: dzkg@lutskrada.gov.ua

Директор Департаменту - Крась Юрій Ігорович

Графік особистого прийому  -  Вівторок: 09.00-13.00

Адреса - 43016, м.Луцьк, вул.Б.Хмельницького, 40а

АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян в департаменті житлово-комунального господарства Луцької міської ради  у 2016 році (з додатками)

  1. Додаток 1 Інформація про кількість послуг, наданих  департаментом ЖКГ протягом 2016 року у порівнянні з 2015 роком
  2. Додаток 2 Інформація про кількість звернень фізичних та юридичних осіб, що надійшли у департамент ЖКГ міської ради протягом 2016 року у порівнянні з 2015 року
  3. Додаток 3 УЗАГАЛЬНЕНІ ДАНІ про звернення громадян, що надійшли до департаменту ЖКГ в  2016 році  

АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян в департаменті житлово-комунального господарства Луцької міської ради  у 2015 році (з додатками)

  1. Додаток 1 Інформація про кількість послуг, наданих  департаментом ЖКГ протягом 2015 року у порівнянні з 2014 роком
  2. Додаток 2 Інформація про кількість звернень фізичних та юридичних осіб, що надійшли у департамент ЖКГ міської ради протягом 2015 року у порівнянні з 2014 року
  3. Додаток 3 УЗАГАЛЬНЕНІ ДАНІ про звернення громадян, що надійшли до департаменту ЖКГ в  2015 році  

Звіт про роботу департаменту житлово-комунального господарства за 2012 рік

ЗАКУПІВЛІ Департаменту