Головна » Оперативна інформація » Сьогодні відбувається фінальний етап конкурсу соціальних проектів туристичного спрямування

Сьогодні відбувається фінальний етап конкурсу соціальних проектів туристичного спрямування

21.04.2017

   7 березня 2017 року управлінням туризму та промоції міста Луцької міської ради у партнерстві з програмою “Активні громадяни” від Британської Ради в Україні та СГО “Молодіжна платформа” був оголошений конкурс соціальних проектів туристичного спрямування.

   Загальний бюджет конкурсу складає 200 тис. гривень: 100 тис. грн надає управління туризму та промоції міста Луцької міської ради, 100 тис. грн — Британська Рада в Україні. Бюджет одного проекту складатиме максимум 30 тис. грн.

   На адресу організаторів надійшло 77 заявок, з яких відібрали 40 проектів, що найбільш відповідали критеріям конкурсу. Більшість проектів стосувалися проведення фестивалів та культурно-мистецьких заходів, облаштування міського простору, створення цікавих туристичних об’єктів, створення тематичних веб-ресурсів.

   Обов’язковою умовою конкурсу було навчання з написання та управління проектами у досвідчених тренерів.

   Після презентації всіх проектів конкурсною комісією, до складу якої увійшли представники Луцької міської ради, громадські активісти, представники туристичного бізнесу, оберуть переможців.

   Начальник управління туризму та промоції міста Катерина Теліпська сказала, що така велика кількість проектів свідчить про те, що лучани небайдужі до галузі туризму та подальшого розвитку нашого міста.

   Про переможців Конкурсу буде повідомлено додатково.

 

 

       Відділ інформаційної роботи міської ради

        (777904, 777946, 724727, 720665)