Головна » Оперативна інформація » Змагання юних інтелектуалів

Змагання юних інтелектуалів

20.03.2017

   У приміщенні КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” протягом п'яти днів з 14 по 18 березня проходили традиційні змагання з шахів «Біла тура» серед команд загальноосвітніх навчальних закладів за програмою Спартакіади міста Луцька 2017 року в четвертій групі. Організатором цих змагань інтелектуалів традиційно є управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради за підтримки управління освіти та КЗ “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх”.

   Боротьбу за шахівницями вели двадцять шкільних команд, з загальною кількістю 60 учасників.

   За регламентом змагань команди були поділені на дві групи, де в очних поєдинках визначали найсильніших.

   У першій групі перемогла команда ЗОШ № 5. Друге місце у шахістів ЛНВК № 24, а третє – у команди ЗОШ № 11.

   В другій групі найкращими були шахісти гімназії № 18. Друге місце у команди СЗОШ №1, а третє – у юних інтелектуалів НВК № 26.

   У суботу, відповідно до положення, по дві кращі команди з кожної групи, в очному протистоянні, розіграли звання найінтелектуальнішої школи цьогорічної першості.
   За підсумками усіх зустрічей переможцями шахових спартакіадних змагань стала команда гімназії № 18 у складі Володимира Герчука, Артема Матвійчука та Тараса Перика. Друге місце у команди СЗОШ № 1 (Сергій Григорович, Стас Цицик, Любомир Ткачук), а третє – в юних шахістів СЗОШ № 5 (Аршак Авагян, Богдан Кривовязюк, Гоар Авагян). Почесне четверте місце в команди ЛНВК № 24 (Назар Мельник, Микита Митура, Максим Кирилюк).

   По закінченні змагань переможці та призери нагороджені дипломами та грамотами управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради.

 

 

   Управління з питань фізичної культури та спорту 777 918

   Управління освіти Луцької міської ради 728 058