Головна » Нормативні акти » Рішення міської ради » Про надання громадянам Богдану В.І., Богдан В.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стефаника, 12 (орієнтовною площею 0,0
ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА 
РІШЕННЯ
від 07.09.2017
№ 30/62
м.Луцьк
Про надання громадянам Богдану В.І., Богдан В.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стефаника, 12 (орієнтовною площею 0,03 га)

Розглянувши клопотання громадян Богдана Валерія Івановича, Богдан Віри Іванівни про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Стефаника, 12 для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, схему генплану земельної ділянки з прикладеним листом управління містобудування та архітектури Луцької міської ради щодо режиму забудови даної території, визначеної для містобудівних потреб, встановлених у генеральному плані міста Луцька, враховуючи правовстановлюючі документи на об’єкти нерухомого майна громадян Богдана Валерія Івановича, Богдан Віри Іванівни на  вул. Стефаника, 12: свідоцтво про право на спадщину за законом від 23.02.1998 за № 1-749, відповідно до якого право власності по 1/2 частин житлового будинку № 12 з надвірними будівлями і спорудами зареєстроване 26.03.1998, реєстраційний номер: 8458; технічний паспорт на житловий будинок приватного житлового фонду від 11.09.1998, рішення Луцької міської ради від 01.12.2016 № 15/81 «Про передачу громадянам  Богдан В.І., Богдану В.І. безоплатно у спільну часткову власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стефаника, 12», відповідно до якого право власності громадянина Богдана Валерія Івановича на 1/2 частку земельної ділянки загальною площею 0,1 га зареєстроване в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 02.03.2017, номер запису про право власності: 19372379, а право власності громадянки Богдан Віри Іванівни на 1/2 частки земельної ділянки загальною площею 0,1 га зареєстроване в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 02.03.2017, номер запису про право власності: 19372419, керуючись статтями 12, 79-1, 93, 123 Земельного кодексу України, статтями 6 Закону України «Про оренду землі», статтею 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати громадянам Богдану Валерію Івановичу, Богдан Вірі Іванівні дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стефаника, 12, орієнтовною площею 0,03 га, з земель комунальної власності, згідно з додатком.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати для розгляду та затвердження у встановленому порядку.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру                       (Ткачук Є.Є.).

 

 

Секретар міської ради                                                                   Григорій Пустовіт

Повна назва документа: 
Про надання громадянам Богдану В.І., Богдан В.І. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Стефаника, 12 (орієнтовною площею 0,03 га)

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.