Головна » Нормативні акти » Рішення міської ради » Про надання громадянину Бойку М.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на пр-ті Волі (орієнтовною площею 0,006 га)
ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА 
РІШЕННЯ
від 07.09.2017
№ 30/63
м.Луцьк
Про надання громадянину Бойку М.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на пр-ті Волі (орієнтовною площею 0,006 га)

Розглянувши клопотання громадянина Бойка Михайла Павловича про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пр-ті Волі, 8а для будівництва та обслуговування цегляного гаража, схему генплану земельної ділянки з прикладеним листом управління містобудування та архітектури Луцької міської ради щодо режиму забудови даної території, визначеної для містобудівних потреб, встановлених у генеральному плані міста Луцька, враховуючи рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 31.01.2004 № 31 «Про внесення змін в пункт 1 розпорядження від 17.07.1998 № 354-рв «Про дозвіл на встановлення гаража»», вихідні дані на проектування, видані управлінням містобудування та архітектури Луцької міської ради 16.04.2004, реєстраційний № 62-8а/04, керуючись статтями 12, 79-1, 93, 123 Земельного кодексу України, статтею 6 Закону України «Про оренду землі», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати громадянину Бойку Михайлу Павловичу дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди для будівництва та обслуговування цегляного гаража на пр-ті Волі, 8а, орієнтовною площею 0,006 га, з земель комунальної власності, згідно з додатком.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки подати для розгляду та затвердження у встановленому порядку.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру                       (Ткачук Є.Є.).

 

 

Секретар міської ради                                                                   Григорій Пустовіт

Додатки: 
Повна назва документа: 
Про надання громадянину Бойку М.П. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування цегляного гаража на пр-ті Волі (орієнтовною площею 0,006 га)

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.