Головна » Нормативні акти » Розпорядження міського голови » Про переведення Шаріпової І.В.
ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 12.09.2017
№ 837-рб
м.Луцьк
Про переведення Шаріпової І.В.

  

1. Перевести з 13 вересня 2017 року Шаріпову Ірину Вікторівну на посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту соціальної політики Луцької міської ради з посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту соціальної політики Луцької міської ради у зв’язку з успішним проходженням стажування з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.

 

Підстава: заява Шаріпової І.В., індивідуальний план стажування, доповідна записка стажиста та висновки керівника про стажування.

 

2. Відповідно до статті 15 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” присвоїти Шаріповій І.В. 10-й (десятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування.

 

3.  Відповідно  до  постанови  Кабінету  Міністрів  України від 09.03.2006 № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” установити начальнику відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту соціальної політики Луцької міської ради Шаріповій І.В. надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

 

4. Надбавки Шаріповій І.В., зазначені у пунктах 2,3, установити з             13 вересня 2017 року.

 

 

Секретар міської ради                                                          Григорій Пустовіт

 

Гудима 777942

Богдан 290537

 

 

 

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.