Головна » Нормативні акти » Рішення міської ради » Про погодження умов Попередньої Кредитної Пропозиції по проекту «Енергоефективність в громадських будівлях м. Луцька»
ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА 
РІШЕННЯ
від 06.04.2017
№ 22/7
м.Луцьк
Про погодження умов Попередньої Кредитної Пропозиції по проекту «Енергоефективність в громадських будівлях м. Луцька»

З метою фінансування інвестиційного проекту «Енергоефективність в громадських будівлях м.Луцька»,  керуючись ст. 143 Конституції України, ст.ст. 16, 74 Бюджетного Кодексу України, п. 26 і п. 27 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Погодити умови Попередньої Кредитної Пропозиції для здійснення  зовнішнього місцевого запозичення шляхом залучення кредиту Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) на наступних умовах:

1.1. Мета запозичення – фінансування впровадження заходів проекту «Енергоефективність в громадських будівлях м.Луцька»;

форма здійснення запозичення – укладення кредитного договору з міжнародною фінансовою організацією.

1.2. Вид запозичення – зовнішній кредит.

1.3. Розмір та валюта запозичення – до 5 000 000 євро. (п’яти мільйонів євро).

1.4. Строк запозичення – 9 років від підписання кредитного договору.

1.5. Пільговий період – 30 місяців від підписання кредитного договору.

1.6. Відсоткова ставка – 6 місячна «Euribor» плюс маржа 6,25% річних.  Майнове або інше забезпечення виконання зобов’язань за запозиченням не надається.

1.7. Відсоток за прострочення – за прострочений платіж 8% понад відсоткову ставку.

1.8. Погашення кредиту здійснюється рівними піврічними  платежами,   відповідно до умов кредитного договору, починаючи після завершення періоду відстрочки.

1.9. Сплата відсотків по кредиту здійснюється рівними піврічними платежами, відповідно до умов кредитного договору, починаючи з першої погодженої дати платежу, що припадає після надання першого траншу кредиту (період відстрочки не застосовується до платежів зі сплати відсотків).

  1.10. Комісії – комісійні за організацію 1,2% суми кредиту сплачується у зв’язку з першою виплатою кредиту. Комісійні за зобов’язання 1% річних (нараховується на невиплачену суму кредиту) сплачується щопіврічно у дати повернення кредиту.

1.11.  Дострокове повернення – у будь-яку дату повернення кредиту, але не раніше ніж 2 роки після першої виплати кредиту, зі сплатою 2% комісії за дострокове повернення,  що розраховується рівно із достроково сплачуваної суми.

1.12. Доступність коштів – 30 місяців від підписання кредитного договору, але перша виплата повинна бути здійснена не пізніше ніж через 12 місяців після підписання (якщо інше не буде погоджено Сторонами після підписання).

1.13. Фінансові зобов’язання – підлягають узгодженню, включаючи відсутність прострочених платежів будь-яким іншим кредиторам та вимоги, пов’язані із загальним розміром боргів Позичальника.

1.14. Право і Юрисдикція – Шведське право та арбітраж відповідно до Правил Арбітражного Інституту Стокгольмської торгової палати.

1.15. Звітність – щорічна екологічна та щопіврічна фінансова звітність у відповідності до вимог НЕФКО.

1.16. Повне фінансування – співфінансування НЕФКО обумовлюється ухваленням Е5Р отримання грантового фінансування Позичальником від Е5Р, достатнього власного співфінансування від Позичальника, залучення прийнятної зовнішньої підтримки щодо впровадження проекту для Позичальника та повна відповідність керівництву із закупівель НЕФКО.

1.17. Інші питання – вартість зовнішніх, місцевих юридичних консультантів (прийнятних для НЕФКО) для надання задовільного юридичного висновку щодо кредитного договору несе Позичальник.

2. Спрямувати кошти кредиту на фінансування інвестиційного проекту «Енергоефективність в бюджетних установах м.Луцька».

3. Попередня кредитна пропозиція не є юридичною зобов’язуючою угодою за будь-яким діючим законодавством, не створює правових наслідків, лише є переліком умов та строків для пропозиції кредитного договору на майбутнє.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування соціально – економічного розвитку, бюджету та фінансів /Данильчук  П. П./ та профільного заступника міського голови.

 

Секретар міської ради                                                                         Ігор Поліщук  

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.