Головна » Нормативні акти » Розпорядження міського голови » Про позачергове засідання виконавчого комітету
ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 12.09.2017
№ 481
м.Луцьк
Про позачергове засідання виконавчого комітету

Відповідно до ст. 42, п. 8 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Луцької міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 23.02.2017 № 110-1:

 

1. Призначити позачергове засідання виконавчого комітету Луцької міської ради на 12 вересня 2017 року о 17.00 в залі засідань міської ради (вул. Богдана Хмельницького, 19) для розгляду питань про внесення змін до бюджету міста  та захисту прав дітей.

2. Департаменту фінансів та бюджету (Єлова Л.А.), службі у справах дітей (Шульган Ф.П.) підготувати та погодити відповідні проекти рішень в порядку, встановленому Регламентом роботи виконавчого комітету, та подати в загальний відділ міської ради.

3. Загальному відділу (Бортнік Н.С.) довести розпорядження до відома членів виконавчого комітету, опублікувати на офіційному сайті Луцької міської ради.

4. Відділу інформаційної роботи міської ради (Балюк З.В.) довести розпорядження до відома засобів масової інформації.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови, керуючого справами виконкому Вербича Ю.Г.

 

 

Секретар міської ради                                                           Григорій Пустовіт

 

Бортнік 777943

 

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.