Головна » Нормативні акти » Рішення міської ради » Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Луцька» Бондарчуку А.І.
ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА 
РІШЕННЯ
від 31.07.2013
№ 43/19
м.Луцьк
Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Луцька» Бондарчуку А.І.

На підставі Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Луцька», затвердженого рішенням міської ради від 17.12.2010 №2/12, міська рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

1. За багаторічну самовіддану працю, високий професіоналізм, активну громадсько-політичну діяльність в житті міста Луцька, визначний особистий внесок у розвиток національної культури, участь у становленні Української держави, створення музею Волинського Братства, а також з нагоди відкриття Братського Некрополя ХVІІ століття у місті Луцьку в 2012 році присвоїти звання «Почесний громадянин міста Луцька» Бондарчуку Андрію Івановичу, журналісту, письменнику, народному депутату України першого скликання, керівнику Волинської асоціації народних депутатів, голові Волинського Крайового Братства імені Святого Апостола Андрія Первозванного.

2. Рішення  підлягає  офіційному  оприлюдненню  в  газеті  «Луцький замок» та на веб-сайті Луцької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію  міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту (Калахан А.С.)

 

 

 

Міський голова                                                                            Микола Романюк

 

Повна назва документа: 
Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Луцька» Бондарчуку А.І.

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.