Головна » Нормативні акти » Розпорядження міського голови » Про прийняття Дацюк Ю.М.
ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 05.09.2017
№ 818-рб
м.Луцьк
Про прийняття Дацюк Ю.М.

  1. Прийняти з 05 вересня 2017 року Дацюк Юлію Миколаївну на посаду радника міського голови з посадовим окладом згідно зі штатним розписом.

 

  Підстава: заява Дацюк Ю.М.

 

 2. Відповідно до статті 15 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” присвоїти Дацюк Ю.М. 13-й (тринадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування.

 

 3. Відповідно  до  Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови  Кабінету  Міністрів  України від 09.03.2006     № 268 “Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” установити раднику міського голови Дацюк Юлії Миколаївні надбавку за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 45 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років

 

4. Надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи        Дацюк Ю.М. встановити з 05 вересня 2017 року.

 

 

 

Секретар міської ради                                                Григорій Пустовіт                                                            

Гудима 777942

Музичка  777992

 

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.