Головна » Нормативні акти » Розпорядження міського голови » Про відзначення з нагоди професійного свята - Дня фізичної культури та спорту
ЛУЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 05.09.2017
№ 822-рб
м.Луцьк
Про відзначення з нагоди професійного свята - Дня фізичної культури та спорту

1. Нагородити Почесною грамотою міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в місті Луцьку, пропаганду здорового способу життя, високі показники зі спорту вищих досягнень, а також з нагоди  професійного свята - Дня фізичної культури та спорту:

          -  Киричука В'ячеслава Матвійовича, старшого тренера-викладача відділення легкої атлетики обласної дитячо-юнацької спортивної школи, заслуженого тренера України;

       -  Лисенко Ніну Дмитрівну, провідного професіонала комунального закладу “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради”.

 

2. Оголосити Подяку міського голови за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в місті Луцьку, пропаганду здорового способу життя, високі показники зі спорту вищих досягнень, а також з нагоди  професійного свята - Дня фізичної культури та спорту:

        - Бондарєвій Людмилі Станіславівні, заступнику директора комунального закладу  “Волинська обласна дитячо-юнацької спортивної школи з видів боротьби” Волинської обласної ради;

       - Назарук Наталії Валеріївні, директору комунального закладу  “Луцький міський центр фізичного здоров'я населення “Спорт для всіх” Луцької міської ради”;

- Платонову Олександру Васильовичу, тренеру-викладачу зі стрільби кульової комунального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Луцької міської ради”.

 

 

        Підстава: лист управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради від 01.09.2017 №32-14/289.

 

3. Згідно з п.11.19 Регламенту роботи виконавчого комітету  та виконавчих  органів Луцької міської ради начальнику управління з питань фізичної культури та спорту Луцької міської ради (Волинець Ю.В.) у 10-денний термін з дня проведення урочистого заходу з нагоди відзначення осіб, зазначених у пунктах 1, 2 цього розпорядження, надати у відділ обліку та звітності Луцької міської ради (Горай С.Г.) відповідну інформацію.

 

          4. Господарсько-технічному відділу Луцької міської ради  (Махецький А.М.) забезпечити придбання рамок та квітів для відзначення осіб згідно з пунктами 1,2 цього розпорядження.

 

 

 

Секретар міської ради                                                        Григорій Пустовіт

 

Гудима    777942

Костюк 777906      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.