Головна » Нормативні акти » Рішення виконавчого комітету » Про внесення змін до бюджету міста
ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 12.09.2017
№ 541-1
м.Луцьк
Про внесення змін до бюджету міста

Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення проведення видатків з бюджету міста виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Відповідно до повідомлення Державної казначейської служби України від 04.09.2017 №57:

1.1. Збільшити доходи загального фонду бюджету міста за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот на суму 22 171 523 грн.

1.2. Збільшити видатки загального фонду бюджету міста департаменту соціальної політики за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот на суму 22 171 523 грн. на надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

2.  Департаменту соціальної політики міської ради (Майборода В.М.) здійснити уточнення бюджетних призначень.

3. Департаменту фінансів та бюджету міської ради (Єлова Л.А.) внести проект рішення щодо внесення змін до бюджету міста на чергову сесію міської ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Пустовіта Г.О.

 

Секретар міської ради                                                            Григорій Пустовіт

 

Заступник міського голови, 
керуючий справами виконкому                                              Юрій Вербич

 

Єлова 720614

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.