Головна » Нормативні акти » Рішення міської ради » Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2015 №2/10 із внесеними змінами
ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА 
РІШЕННЯ
від 29.03.2017
№ 21/9
м.Луцьк
Про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2015 №2/10 із внесеними змінами

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Законом України «Про адміністративні послуги»,  міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до рішення міської ради від 23.12.2015  № 2/10  «Про затвердження структури виконавчих органів міської ради, загальної чисельності апарату міської ради та її виконавчих органів» з внесеними змінами та доповненнями, виклавши в новій редакції  пункт 2: «2. Затвердити загальну чисельність апарату міської ради та її виконавчих органів у кількості 574 одиниці».

2. Департаменту фінансів та бюджету міської ради (Єлова Л.А.) передбачити в бюджеті міста кошти для забезпечення функціонування департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» міської ради.

3. Рішення вступає в дію з 1 квітня 2017 року.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань дотримання прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту (Федік М.М.) та заступника міського голови, керуючого справами виконкому Вербича Ю.Г.

 

 

Секретар міської   ради                                                             Ігор Поліщук

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.