Головна » Нормативні акти » Рішення міської ради » Про Звернення щодо скасування рішення НКРЕКП з встановлення щомісячної абонентської плати за підключення до системи газопостачання
ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА 
РІШЕННЯ
від 06.04.2017
№ 22/8
м.Луцьк
Про Звернення щодо скасування рішення НКРЕКП з встановлення щомісячної абонентської плати за підключення до системи газопостачання

З метою недопущення зниження рівня життя кожного громадянина та  соціального вибуху в суспільстві, відповідно до ст.25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Ухвалити Звернення щодо скасування рішення НКРЕКП з встановлення щомісячної абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

2. Направити дане Звернення Президенту України Порошенку П. О., Прем’єр-міністру України Гройсману В. Б., Голові НКРЕКП Вовку Д. В., Генеральному прокурору України Луценку Ю. В., Голові НАБУ Ситнику А.С., міським радам міст обласного значення та районним радам Волинської області.

3. Текст Звернення оприлюднити на офіційному сайті міської ради, в газеті «Луцький замок».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря міської ради (І.Поліщука) та постійну комісію міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження (А.Козюра).

 
 

Секретар міської ради                                                                    Ігор Поліщук

 

 

Додаток до рішення міської ради

 

 

Президенту України

Порошенку П. О.

 

Прем’єр-міністру України

Гройсману В. Б.

 

Голові НКРЕКП

Вовку Д. В.

 

Генеральному прокурору України

Луценку Ю. В.

 

Директору НАБУ

Ситнику А.С.

 

 

ЗВЕРНЕННЯ

щодо скасування рішення НКРЕКП з встановлення щомісячної абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

 

Луцька міська рада обурена черговим проявом антинародної політики влади, яка з 1 квітня поточного року ввела абонплату за газ для населення та суб’єктам господарювання, що породжує значне зростання вартості комунальних послуг. Ми вважаємо такий крок новою спробою уряду Гройсмана обслужити інтереси олігархів за рахунок українців. Ми категорично засуджуємо системну антисоціальну діяльність уряду, яка привела до зубожіння великої кількості українців і загрожує національній безпеці.

За останні два роки тарифи на послуги ЖКГ зросли втричі. Ні уряд Арсенія Яценюка, ні Володимира Гройсмана не пояснили людям, чому вони мають оплачувати з власних кишень бездарну політику Кабміну і жадібність олігархів. Влада вирішує економічні проблеми не за гроші олігархів, а за гроші пересічних українців, ціною зубожіння народу.

Сьогодні вона вкотре обдурила українців, пообіцявши, що покінчила з практикою постійного зростання цін на комунальні послуги. Діючи в інтересах олігархів, яким і належать облгази та енергетичні підприємства, Володимир Гройсман з Петром Порошенком продовжують цинічно знущатися з українців. Олігархи, зрозумівши, що люди відреагували на здорожчання блакитного палива і почали економити, не захотіли втрачати надприбутків і вигадали ще один щомісячний здирницький платіж.

Так, з 1 квітня споживачі вимушені  платити щомісяця абонентську плату за підключення до системи газопостачання незалежно від фактичного обсягу споживання газу. На абонентську плату за газ субсидія не поширюється. Це означає новий удар по кишенях рядових громадян. Таке рішення болюче вдарить насамперед по громадянах, які і так економно споживають газ. Найбільше постраждають ті абоненти, які сезонно користуються газом – наприклад, використовують його тільки влітку на дачі. Також постраждають громадяни, що споживають мало газу, не мають лічильників, але мають велику кількість прописаних на своїй житловій площі.

Луцька міська рада переконана, що кишенькова провладна Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, повністю вичерпала себе і має бути розігнана, а її члени притягнуті до відповідальності. Вона стала органом, який діє в інтересах монополістів і перебуває на їх утриманні. Доказ тому – останнє рішення ввести абонплату за газ. Воно приведе до того, що лише у 2017 році від абонентської плати облгази, які перебувають у власності олігархату, отримають додатково близько 15 мільярдів гривень. А українці збідніють на ще 15 мільярдів гривень.

Луцька міська рада вважає рішення НКРЕКП щодо встановлення абонентської плати за підключення до газових мереж злочинним обкраданням українського народу, через яке найбідніші верстви населення сплачуватимуть за газ в 3-5 разів більше.

Ми - депутати Луцької міської ради вважаємо, що прийняттям вказаної постанови Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг нанесла новий економічний удар по кожній українській родині.

З метою припинення тарифного геноциду проти власного народу, ми, депутати Луцької міської ради, звертаємось до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, голови НКРЕКП, Генерального прокурора та директора НАБУ та вимагаємо:

-  скасувати грабіжницьке і необґрунтоване рішення НКРЕКП від 28 березня 2017 року, яким введено щомісячну абонплату за підключення до системи газопостачання;

- від Президента України – підписати указ про звільнення членів НКРЕКП; 

- від Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг - оприлюднити методики розрахунків та обґрунтування існуючих тарифів на послуги з газопостачання населенню та розглянути можливість зниження ціни на газ для споживачів;

- від Генерального прокурора України та директора Національного антикорупційного бюро України провести всебічне розслідування на предмет ухвалення антинародного рішення чиновників НКРЕКП та вжити належних заходів до притягнення останніх до відповідальності.

 

 

Секретар міської ради                                                                                   Ігор Поліщук

 

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.