Головна » Нормативні акти » Рішення виконавчого комітету » Про звільнення розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення інформації про проведення міжнародного театрального фестивалю „Мандрівний вішак”
ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 06.09.2017
№ 520-1
м.Луцьк
Про звільнення розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення інформації про проведення міжнародного театрального фестивалю „Мандрівний вішак”

Керуючись законами України „Про рекламу” та „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішенням Луцької міської ради від 26.01.2012 № 20/89 „Про функціонування комунального підприємства „Луцькреклама”, відповідно до Порядку розміщення зовнішньої реклами в м. Луцьку, затвердженого рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 03.11.2011 № 770-1, у зв’язку з розміщенням інформації про проведення міжнародного театрального фестивалю „Мандрівний вішак” на замовлення виконавчого комітету Луцької міської ради, згідно з протоколом робочої групи з розгляду проектів соціальної реклами від 30.08.2017 № 15, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Звільнити розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення інформації згідно з додатком.

2. Зобов’язати розповсюджувачів зовнішньої реклами надати фотозвіт про розміщення інформації комунальному підприємству „Луцькреклама”.

3. Комунальному підприємству „Луцькреклама” (Ковальський О.Р.) здійснити перерахунок плати розповсюджувачам зовнішньої реклами за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення інформації.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Рачкова О.Л.

 

 

Секретар міської ради                                                        Григорій Пустовіт

 

 

Заступник міського голови,                                                 
керуючий справами виконкому                                         Юрій Вербич

 

Ковальський 728292

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.