Головна » Нормативні акти » Рішення міської ради » Про затвердження Генерального плану міста Луцька
ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА 
РІШЕННЯ
від 24.06.2009
№ 42/1
м.Луцьк
Про затвердження Генерального плану міста Луцька

З метою забезпечення планомірного, економічного, обґрунтованого і комплексного розвитку міста, підвищення рівня його благоустрою та створення сприятливих умов для праці, побуту і відпочинку населення, відповідно до ДБН Б.1-3-97 «Склад,зміст, порядок розроблення, погодження та затвердження генеральних планів міських населених пунктів», керуючись ст.ст.10,12 Закону України «Про планування і забудову територій» та ст.ст.26,31,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

 

В И Р І Ш И Л А:

 

           1. Затвердити  Генеральний план міста Луцька, розроблений Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто» Міністерства регіонального розвитку та будівництва України.

           2. Вважати таким, що втратив чинність Генеральний план міста Луцька, затверджений постановою Ради   Міністрів  Української РСР від 19.08.1980  № 489.

           3. Організацію виконання Генерального плану міста Луцька доручити першому заступнику міського голови Соколовській Л.М.

           4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою (А.М.Бондарчук).

 

 

 

Міський голова                                                                                    Богдан Шиба

 

 

Шевчук  720 679

Хто перевіряв генплан перед затвердженням? Хто відповідальний за генплан міста? Нехай виправить помилку з "історіко-культурного заповідника" на "історико".

Image CAPTCHA
Введіть символи, зображені на картинці.