Головна » Жителю міста » Реєстрація дітей до Дитячого навчального закладу

Реєстрація дітей до Дитячого навчального закладу

Шановні батьки! Просимо звертати увагу на адресу сайта, він має бути http://www.lutskrada.gov.ua , якщо адреса сайта буде іншою, Ви не зможете увійти в режим перегляду та редагування заявки.

На виконання рішення міської ради від 27.02.2013 № 38/40 "Про запровадження електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів м. Луцька"  запровадежено механізм електронної реєстрації дітей до дитячих навчальних закладів.

Відповідно до розпорядження міського голови від 24.07.2013 № 329 "Про функціонування загальної міської електронної реєстрації дітей до вступу у дошкільні навчальні заклади міста Луцька" функціонування Реєстру покладено на Управління освіти міської ради.

При реєстрації, батьки вказують серію та номер Свідоцтва про народження дитини. За допомогою номера свідоцтва (тільки цифрова інформація) про народження можна переглянути свій статус та змінити дані. У разі відсутності інформації в даних про дитину та необхідності змін (при інтеграції списків поданих ДНЗ, надано неповну інформацію), ВАМ необхідно зателефонувати до Департаменту "Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку - 777888, або до Відділу програмно-комп'ютерного забезпечення міської ради - 724050.

Просимо звертати увагу на правильність внесених даних. Після збереження заявки виправлення у даті народження будуть не можливими. Виправити дані можна буде тільки шляхом видалення заявки та реєстрації нової.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ       ПЕРЕГЛЯНУТИ СПИСКИ ЗАЯВОК