Головна » Управління містобудування та архітектури

Управління містобудування та архітектури

Метою діяльності Управління є забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури, здійснення регулювання діяльності суб'єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови міста, забезпечення прав населення, спрямованих на підвищення якості житлового середовища, соціально-побутового й комунального обслуговування, здійснення контролю за містобудівною діяльністю.

Містобудування

Основними завданнями Управління є:

Організація і здійснення  містобудівних та архітектурних рішень.

Забезпечення ведення містобудівного кадастру .

Забезпечення додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури, державних стандартів, норм і правил при реалізації  затвердженої містобудівної документації.

Організація розроблення, внесення змін до  генерального плану міста, іншої містобудівної документації  та подання на розгляд міської ради.

Забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування а архітектури на території міста.

Участь у розробленні та виконанні регіональних та місцевих програм у сфері містобудування та архітектури, здійснення контролю за веденням містобудівного кадастру та земельного кадастру, ведення збору, обліку, систематизації, зберігання та використання накопичених геодезичних, топографічних матеріалів.

Управління при виконанні покладених на нього функцій взаємодіє з органами виконавчої влади, депутатами, постійними комісіями,  виконавчими органами Луцької міської ради, підприємствами, установами, організаціями.

 

Контакти: тел. (0332) 777 863, 777 864, 777 867; e-mail: dm@lutskrada.gov.ua

Начальник Управління - Герасимюк Леонід Васильович

Графік особистого прийому  -  Перший, другий,четвертий понеділок місяця 14.00-17.00, Червер 09.00-13.00

Адреса - 43025, м.Луцьк, вул. Лесі Українки, 35

 

Рішення міської ради від 24.04.2013 № 40/126 "Про затвердження Положення про управління містобудування та архітектури Луцької міської ради в новій редакції"