Головна » Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності

Управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності

Метою Управління є реалізація зовнішньої політики та міжнародного співробітництва територіальної громади міста відповідно до зовнішньополітичної стратегії держави Україна, здійснення діяльності пов’язаної з залученням додаткових позабюджетних ресурсів на вирішення місцевих проблем у межах повноважень і способом, передбаченими Конституцією і законами України.

Основними завданням Управління  є реалізація політики у сфері співробітництва міста із іноземними містами-партнерами, міжнародними організаціями, іноземними суб’єктами господарювання та гуманітарного співробітництва.

Управління  при виконанні покладених на нього функцій взаємодіє з органами виконавчої влади, з депутатами, постійними комісіями, тимчасовими контрольними комісіями та іншими виконавчими органами міської ради,  підприємствами, установами, організаціями, об’єднаннями громадян.

Координація міжнародної діяльності департаментів, управлінь, відділів, служб та інших виконавчих органів міської ради, суб'єктів комунальної власності, надання їм методичної та організаційної допомоги у здійсненні міждержавних зв'язків, а також по розробці, написанню та втіленню грантових програм, проектів для участі в конкурсах, що проводяться українськими та іноземними організаціями і установами з метою виділення коштів на місцеві ініціативи; галузевих норм і стандартів.

Контакти: тел. (0332) 777995, факс: (0332) 777905; e-mail: lutsk.umspd@gmail.com

В.о. начальника Управління - Гомонець Вікторія Іванівна

Графік особистого прийому  -  Четвер 14.00-17.00

Адреса - 43025, м.Луцьк, вул.Богдана Хмельницького,19, каб. №312

 

Рішення міської ради від 18.12.2012 № 35/19 "Про затвердження Положення про управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності"