Головна » Управління розвитку підприємництва та реклами

Управління розвитку підприємництва та реклами

Основними напрямками роботи управління розвитку підприємництва та реклами є:

- реалізація державних завдань щодо регулювання діяльності з розміщення зовнішньої реклами (далі - ЗЗР)
- сприяння розвитку підприємницького середовища щодо малого та середнього підприємництва у місті Луцьку;
- розвиток споживчого ринку товарів та побутових  послуг.

Реалізація державних завдань щодо регулювання діяльності з розміщення засобів зовнішньої реклами провадиться управлінням на основі дотримання вимог чинного законодавства, яким регламентовано організаційний процес взаємодії суб’єктів господарювання і влади у розміщенні ЗЗР.

На сьогоднішній день наближення естетичного вигляду міста до Європейського рівня пов’язаний з прийняттям та дотриманням у місті норм «Концепції розміщення та розвитку зовнішньої реклами в місті Луцьку», якою передбачено принципи та вимоги до ЗЗР, виконання яких забезпечує сучасні естетичні, ергономічні та експлуатаційні якості ЗЗР, завдяки яким реклама утворює єдиний цілісний і гармонійний комплекс у спільному ансамблі міського середовища.

Сприяння розвитку підприємницького середовища.

На виконання завдань, покладених на виконавчі органи у галузі сприяння розвитку малого та середнього підприємництва рішенням Луцької  міської  ради  від 24.12.2014 № 68/93 затверджено Програму розвитку малого і середнього підприємництва у м. Луцьку  на  2015-2016 роки, (яка містить понад 50 заходів, вартість реалізації яких у 2015-2016 роках сягає  470,00 тис. грн.). 

Для реалізації завдань сприяння розвитку підприємництва  управлінням широко використовуються ефективні форми комунікації влади з представниками малого та середнього підприємництва. Однією з таких форм є робота Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва (далі - Координаційна рада), як постійно діючого консультативно-дорадчого органу.

Склад Координаційної ради, до якого входять представники основних та найвпливовіших громадських підприємницьких організацій міста та області дозволяє ефективно розглядати та узгоджувати ініційовані ними проблемні питання бізнесу та максимально швидко інформувати підприємницьке середовище з нововведеннями у законодавчій нормативно-правовій базі бізнесу.

Одним із дієвих механізмів підтримки підприємництва у нашому місті є співпраця з створеним кілька років тому Луцьким міським фондом підтримки підприємництва.

Фондом підготовлено серія DVD-дисків “Луцьк. Інвестиційні пропозиції”, з інформацією про інвестиційний потенціал міста та наявні інвестиційні пропозиції міських підприємств на англійській та українській мовах загальним накладом 1 тис. екз.

Реалізація завдань щодо інформаційної підтримки СПД активно провадиться шляхом розміщення на сайті Фонду (www.fond-pp.lutsk.ua) нагальної інформації про зміни в законодавстві, інформації про заходи для підприємців тощо.

Розвиток торгівлі (встановлення режимів роботи, розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності)

Управлінням провадиться постійна робота на ринках міста щодо забезпечення виробників с/г продукції та виробників продовольчих товарів торговими місцями.

Організовано проведення ярмарків  (щосуботи) на спеціально виділених територіях (поблизу ТЦ «Фуршет», вул. Глушець, пр. Соборності), на яких запроваджено проведення фермерських розпродажів продукції, виробленої безпосередньо в особистих селянських та фермерських господарствах, що дозволило сільськогосподарській продукції надходити безпосередньо від виробника до споживача за цінами нижче ринкових.

 

Контакти: тел. (0332) 777 881, 777  883, e-mail: dplmr@lutskrada.gov.ua

Начальник Управління Рибай Наталія Антонівна

Графік особистого прийому громадян: Друга, третя середа місяця 14.00-17.00

Адреса - 43000, м.Луцьк, вул. Лесі Українки, 35

ПАСПОРТ бюджетної програми місцевого бюджету на 2017 рік 

Загальні документи Управління розвитку підприємництва та реклами

Рішення міської ради від 27. 01. 2011№5/21 "Про затвердження Положення про управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради"  

Рішення міської ради від 23. 03. 2011№7/27 "Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 27.01.2011 №5/21 "Про затвердження Положення про управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради"

Звіт про роботу управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради за 2016 рік

Звіт про роботу у сфері розвитку підприємництва та реклами за 2016 рік та споживчий ринок товарів та побутових послуг за 2016 рік

Інформація про виконання завдань та заходів Програми економічного і соціального розвитку міста Луцька на 2016-2017

Звіти програми розвитку малого і середнього підприємництва у м. луцьку за 2016 рік

План  роботи управління розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради на 2017 рік   

Програма підтримки малого і середнього підприємництва у місті Луцьку на 2017-2018 роки

Перелік заходів Програми підтримки малого і середнього підприємництва у місті Луцьку на 2017-2018 роки

Перелік адміністративних послуг, які надаються управлінням розвитку підприємництва та реклами Луцької міської ради

Документи відділу з питань торгівлі та сфери послуг
управління розвитку підприємництва та реклами

Порядок встановлення та перелік документів необхідних для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька  

Основні питання благоустрою для  об’єктів роздрібної торгівлі, ресторанного господарства  та сфери послуг

Порядок використання символіки міста Луцька при здійсненні підприємницької діяльності  

Порядок встановлення режимів роботи об'єктів торгівлі, сфери послуг та закладів ресторанного господарства    

Документи відділу розвитку підприємництва та реклами
управління розвитку підприємництва та реклами

Концепція розміщення та розвитку зовнішньої реклами та вивісок в місті Луцьку  

Рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 03.11.2011 №770-1 "Про порядок розміщення зовнішньої реклами в місті Луцьку та порядок проведення демонтажу, обліку, зберігання і реалізації засобів зовнішньої реклами"  

Рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 16.02.2012 № 83-1 "Про деякі питання щодо розміщення зовнішньої реклами в місті Луцьку" 

Рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 27.04.2012 № 276-1  "Про внесення доповнення у Порядок розміщення зовнішньої реклами в місті Луцьку"   

Рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 20.09.2012 № 629-1 "Про Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Луцька"  

Рішення виконавчого комітету Луцької міської ради від 16.07.2014 №414-1 "Про доповнення до Порядку визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Луцька"   

Рішення виконавчого комітету від 08.12.2016 №761-1 "Про зменшення базового тарифу в розрахунку плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Луцька"