Головна » Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення

Метою Управління є створення сприятливих умов щодо забезпечення прав мешканців територіальної громади міста у сфері захисту населення і територій від можливих надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, організація заходів з запобігання цим ситуаціям та реагування на них і ліквідація їх наслідків. Забезпечення оперативного реагування на звернення юридичних і фізичних осіб стосовно різних сторін соціально-економічного життя. Сприяння організації заходів щодо виконання законодавства у сфері страхового фонду документації в межах компетенції управління.

Основними завданнями управління є реалізація державної політику у сфері цивільного захисту в умовах мирного часу та в особливий період.

Управління взаємодіє з Волинською державною адміністрацією, управлінням з питань цивільного захисту Волинської державної адміністрації, управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області, Луцьким відділом поліції ГУ НП у Волинській облвсті, управлінням патрульної поліції в місті Луцьку департаменту патрульної поліції Національної поліції України, міським військовим комісаріатом та органами місцевого самоврядування області.

Основна робота управління спрямована на:

- забезпечення реальної готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту всіх ланок до оперативного реагування на надзвичайні ситуації;

- проведення попереджувальних заходів у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки з метою досягнення прийнятного ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру та недопущення людських та матеріальних втрат;

- подальшого вдосконалення інформаційного забезпечення у сфері цивільного захисту.

Для забезпечення реальної готовності органів управління, сил та засобів цивільного захисту всіх ланок до оперативного реагування на надзвичайні ситуації проводяться спеціальні об’єктові навчання, на  підприємствах, організаціях та установах міста на тему «Організація захисту робітників, службовців і населення, проведення рятувально-відновлювальних робіт в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

В навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області організовуються навчання населення в сфері цивільного захисту.

Постійно проводяться засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з питань запобігання або ліквідації виниклих надзвичайних ситуацій.

Організовуються роботи з безпечного пропуску повені, відкачування талої  і  дощової води з житлової забудови міста.

       Налагоджено взаємодію з керівництвом Демидівської райдержадміністра- ції Рівненської області щодо порядку пропуску повеневих вод р. Стир на Хрінницькому водосховищі та ведеться постійне спостереження за інтенсивністю танення снігу, обсягом накопиченої дощової та талої води, а також рівнем води в р. Стир.

Підготовлені місця масового відпочинку громадян на р. Стир поблизу парку культури і відпочинку імені Лесі Українки та на Теремнівський водоймі. З метою забезпечення безпеки відпочиваючого населення виконано заходи з підготовки пляжів та рятувальників.

З метою підвищення рівня готовності до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту, управлінням організовано проведення огляду-конкурсу захисних споруд м. Луцька, здійснення комплексу заходів щодо організації та проведення технічної інвентаризації ЗСЦЗ.

Для укриття населення міста створено фонд захисних споруд, який на даний час складається із 125 споруд.

З них:

сховищ — 62 шт.;

протирадіаційних укриттів — 13 шт.;

найпростіших укриттів (підвальних та інших приміщень) — 50 шт.

Контакти: тел. (0332) 770721;

Начальник Управління - Кирилюк Юрій Вікторович

Графік особистого прийому  -  Вівторок 09.00-12.00, Четвер 14.00-16.00

Заступник начальника управління – Свірський Анатолій Панасович  тел. 72-00-87

Головний спеціаліст управління – Сапожніков Дмитро Миколайович тел. 72-00-87

Адреса - 43025, м.Луцьк, вул.Богдана Хмельницького, 21

Рішення міської ради від 27. 01. 2011№5/24 "Про затвердження Положення про управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Луцької міської ради"           

ПЕРЕЛІК захисних споруд та укриттів м. Луцька (укриття Луцьк)

Протипожежна безпека в екосистемах

Дотримання правил поведінки біля води та на воді у літній період