Про організацію пропуску повені та дощових паводків
Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належної підготовки та безпечного пропуску весняної повені та дощових паводків у 2013 році:
1. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Кирилюк Ю.В.):
1.1. Налагодити взаємодію з керівництвом Демидівського району Рівненської області і узгодити питання щодо можливого регулювання обсягів води, яка скидається через греблю Хрінниківського водосховища на р. Стир.
1.2. Спільно з департаментом житлово-комунального господарства міської ради (Кубіцький І.Є.) уточнити кількість будівель і населення, які попадають в зону можливого підтоплення.
1.3. Вести постійне спостереження за інтенсивністю танення снігу, обсягом накопиченої дощової та талої води, а також рівнями підйому води в р. Стир.
1.4. Оперативно реагувати на зміни обставин, забезпечити координацію дій сил, залучених на боротьбу зі стихійним явищем.
2. Департаменту житлово-комунального господарства міської ради (Кубіцький І.Є.):
2.1. Виступити замовником робіт з організації поверхневого водовідведення з вулиць Городецької, Лисенка, Малоомелянівської та інших.
2.2. Спланувати роботи з безпечного пропуску повені, відкачки талої і дощової води, вести облік робіт, які виконуються залученою технікою, незалежно від відомчої підпорядкованості.
2.3. Провести додаткове обстеження наявних гідротехнічних споруд, при цьому особливу увагу звернути на технічний стан дамби, яка обмежує вплив р. Стир на центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки.
3. Відділу екології міської ради (Гламазда А.П.) провести обстеження р. Сапалаївка і організувати очистку її від сторонніх предметів.
4. Луцькому спеціальному комунальному автотранспортному підприємству «Луцькспецкомунтранс» (Кузьмич В.Ф.):
4.1. Підготувати зливову каналізацію до прийому великих обсягів талої та дощової води.
4.2. Залучити спеціальну техніку для відкачки великих обсягів талої і дощової води.
4.3. Утворити необхідний резерв пально-мастильних матеріалів
5. Комунальному підприємству «Луцькводоканал» (Корчук І.М.):
5.1. Передбачити тампонаж і своєчасне відключення від водогінної мережі артсвердловин, які попадають в зону підтоплення.
5.2. Забезпечити стабільну роботу каналізаційної мережі за умови значного збільшення обсягів скидів води.
5.3. Підготувати до роботи насосну станцію з перекачки і пониження рівня води в меліоративних каналах центрального парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.
6. Комунальному підприємству «Луцьке електротехнічне підприємство – «Луцьксвітло» (Ковпак О.А.) передбачити заходи щодо освітлення місць проведення рятувальних робіт.
7. Управлінню розвитку підприємництва та реклами міської ради (Козлюк О.Є.) при організації цілодобової роботи особового складу формувань, які залучатимуться на виконання рятувальних робіт, забезпечити харчуванням у відповідності до діючих норм споживання.
8. Луцькому міськрайонному управлінню головного управління Держсанепідемслужби в області (Ульчак І.М.) посилити санітарний контроль за станом питної води у міській мережі водопостачання і шахтних колодязях.
9. Відділу цивільного захисту в місті Луцьку та Луцькому районі територіального управління МНС України в області (Фтемов Р.Ю.) на період пропуску повені та дощових паводків спланувати роботу двох автоцистерн в черговому режимі.
10. Рекомендувати територіальному управлінню МНС в області (Грушовінчук В.В.) спланувати і у разі необхідності надавати допомогу з відкачки великих обсягів талої і дощової води.
11. Фінансування робіт з попередження виникнення надзвичайних подій (ситуацій), пов’язаних з пропуском весняної повені, проводити з резервного фонду бюджету міста.
12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Соколовську Л.М.
Міський голова Микола Романюк
Кирилюк 244886