1. Головна
  2. Документи
  3. Рішення міської ради
Чинний
Рішення міської ради від 27.08.2014 №63/5 м. Луцьк

Про внесення змін до Регламенту Луцької міської ради VI скликання

З метою підвищення продуктивності  роботи ради, дотримання принципів особистого голосування та норм депутатської етики, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.   Внести зміни до пункту 1 статті 24 Регламенту, виклавши даний пункт в наступній редакції:

«1. Рішення про скликання чергової сесії доводиться до відома депутатів та населення не пізніш як за 20 (двадцять) днів до сесії, у виняткових випадках - не пізніш як за день до сесії».

2. Внести зміни до п. 1 статті 26 Регламенту, виклавши даний пункт в наступній редакції:

«1. Порядок денний сесії формує Міський голова не пізніше як за 12 (дванадцять)  днів до початку сесії відповідно до:

-  затвердженого Радою перспективного (календарного) плану роботи Ради;

-  пропозицій Міського голови внесених не пізніше як за 14 (чотирнадцять) днів до початку сесії;

-  пропозицій Секретаря Ради, внесених не пізніше як за 14 (чотирнадцять) днів до початку сесії;

- пропозицій виконавчого комітету, внесених не пізніше як за 14 (чотирнадцять) днів до початку сесії;

-  пропозицій, внесених у порядку місцевих ініціатив та громадських слухань, не пізніше як за 14 (чотирнадцять) днів до початку сесії;

- пропозицій депутатських фракцій, постійних комісій, депутатів, внесених не пізн іше як за 14 (чотирнадцять) днів до початку сесії».

3.  Внести зміни до пунктів 1, 4 статті 31 Регламенту, виклавши дані пункти у наступній редакції:

«1. Пленарне засідання є правомочним за умови участі у ньому більше половини від загального складу Ради (26 депутатів). Участь депутатів визначається за їх підписами при реєстрації, а також в результаті реєстрації депутатів за допомогою програмно-технічного комплексу системи електронного голосування “Віче”, які проводяться перед початком засідання. В разі якщо депутат власноруч не розписався при реєстрації, але його персональна електронна картка зареєстрована у системі електронного голосування «Віче», за пропозицією Міського голови, Секретаря ради, депутатів працівники Секретаріату Ради пропонують депутату письмово зареєструватися, а в разі його відсутності в залі проведення пленарного засідання – вилучають картку для голосування. Після прибуття депутата до зали проведення пленарного засідання і власноручної письмової реєстрації працівники Секретаріату Ради повертають йому вилучену персональну електронну картку. Дані щодо реєстрації оголошуються головуючим на початку засідання».

« 4. Депутат голосує особисто та виключно персональною електронною карткою, а у випадку технічної неможливості голосування системою електронного голосування “Віче” - шляхом підняття руки. Забороняється передавати картку для голосування іншим депутатам і відповідно голосувати декількома картками. Депутат, який власноруч письмово зареєструвався на пленарному засіданні, персональна електронна картка якого була зареєстрована у системі голосування «Віче», при виході з зали проведення пленарного засідання зобов’язаний  забрати персональну картку для голосування з собою. В разі якщо такий депутат покинув залу проведення пленарного засідання, але його персональна електронна  картка продовжує реєструватися програмно-технічним комплексом системи електронного голосування «Віче», за пропозицією Міського голови, Секретаря ради, депутатів працівники Секретаріату Ради вилучають картку для голосування. Після повернення депутата до зали проведення пленарного засідання працівники Секретаріату Ради повертають йому персональну картку для голосування».

4.   Внести зміни до пунктів 1, 3, 6 статті 36 Регламенту, виклавши дані пункти у наступній редакції:

« 1. Для оголошення депутатських запитів надається загальний час тривалістю до 60 (шістдесяти) хвилин. Для оголошення депутатського запиту кожному депутату надається час тривалістю до 2 (двох) хвилин. Тривалість оголошення депутатських запитів кожним депутатом не може перевищувати 4 (чотирьох) хвилин».

« 3. Для виступів в обговоренні з одного питання порядку денного надається загальний час тривалістю до 30 (тридцяти) хвилин. Усім, хто виступає в обговоренні, надається час тривалістю до 3 (трьох) хвилин кожному».

« 6. Для  виступів питанні порядку денного  “Різне” надається час тривалістю до 3 (трьох) хвилин».

5. Внести зміни до пункту 4 статті 42 Регламенту, виключивши з нього слова «про визначення способу проведення голосування».

6. Внести зміни до пунктів 3, 5 статті 56 Регламенту, виклавши дані пункти у наступній редакції:

« 3. На засіданні Ради головуючий, депутат не повинен вживати непристойні слова, закликати до незаконних і насильницьких дій. Головуючий на засіданні має право попередити депутата про неприпустимість таких висловлювань і закликів або припинити його виступ, а у разі повторного порушення – поставити на голосування рішення щодо позбавлення  його слова на даному  пленарному засіданні».

« 5. Якщо виступаючий перевищує час, відведений для виступу, або висловлюється не з обговорюваного питання,  виступає не з тих підстав,  з яких йому надано слово, або виступає без дозволу головуючого, головуючий на засіданні після двох попереджень має право поставити на голосування  рішення щодо позбавлення  його слова на даному  пленарному засіданні».

7. Рішення підлягає офіційному оприлюдненню шляхом його опублікування в газеті «Луцький замок» і на офіційному веб-сайті Луцької міської ради.

8.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Григоренка С. А.

 

 

 

Міський голова                                                                           Микола  Романюк