1. Головна
  2. Про місто
  3. Благоустрій Луцька

Особливості проведення загальноміських заходів

7.1. Порядок проведення державних та недержавних загальноміських заходів. 

7.1.1. Для проведення масових заходів з ініціативи організаторів заходу письмове повідомлення подається до міського голови. У повідомленні зазначаються мета, форма, місце проведення заходу, маршрут проходження, час його початку та закінчення, передбачувана кількість учасників, прізвище, ім'я організаторів, місце їх проживання, номер контактного телефону, дата подачі повідомлення, необхідність (чи відсутність такої) використання звукопідсилюючої апаратури. 

7.1.2. Для проведення загальноміських державних та недержавних масових заходів готується відповідний проект розпорядження міського голови в установленому порядку не пізніше, як за два тижні до початку проведення запланованого заходу.

7.1.3. Для проведення масового заходу організатори, учасники заходів, зобов'язані укласти договори із відповідними комунальними підприємствами щодо забезпечення нормативного прибирання місця його проведення, вивозу сміття та відновлення зелених насаджень у разі їх пошкодження чи знищення. 

7.1.4. Організатори заходів відповідають за дотримання учасниками масових заходів цих Правил, збереження зелених насаджень, приміщень, споруд, будівель, устаткування, меблів, інвентарю та іншого майна в місці проведення масового заходу. 

7.1.5. Організацією підготовки до проведення масового заходу опікується заявник від організатора, його присутність на місці проведення заходу є обов'язковою під час підготовки та під час проведення масового заходу. Тимчасове розміщення сцен, стендів, обладнання, механізмів і конструкцій, павільйонів, тентів тощо на період проведення виставочних, рекламних, концертних, розважальних та інших масових заходів допускається у встановленому порядку з отриманням відповідних дозволів.

7.1.6. На час проведення виставок, святкових, розважальних та інших масових заходів, організатори повинні встановити урни для збирання відходів, біотуалети. Кількість встановлених урн та біотуалетів повинна забезпечувати додержання чистоти і санітарних вимог.

7.1.7. Представники організатора масового заходу повинні мати відповідні довіреності та документи, які посвідчують особу. 

7.1.8. На  період  підготовки  і  проведення масових і офіційних заходів (свята,  народні гуляння,  фестивалі,  спортивні змагання, з'їзди, конференції,  симпозіуми  тощо)  на  міських  вулицях і дорогах допускається розміщувати над проїжджою частиною елементи святкового оформлення та відповідну інформацію з дотримання вимог законодавства і забезпечення видимості дорожніх знаків,  світлофорів, перехресть, пішохідних  переходів,  місць для зупинки  маршрутних  транспортних засобів. 

7.1.9.  Час проведення масових заходів обмежується до 22 години. 

7.1.10. На місцях проведення масових заходів забороняється самовільне встановлення тимчасових споруд, малих архітектурних форм та засобів зовнішньої реклами (рекламних тумб, будь-яких стендів, щитів, панно, екранів та інше). 

7.1.11. Контроль за дотриманням організаторами та учасниками загальноміських заходів вимог Правил благоустрою території міста Луцька здійснюють органи внутрішніх справ на місцях та  муніципальна міліція.

7.1.12. З метою контролю за дотриманням вимог Правил під час проведення загальноміських заходів мають право бути присутніми представники департаменту житлово-комунального господарства Луцької міської ради, підприємств-надавачів комунальних послуг на цій території.