Стаття 32. Електронне врядування органу місцевого самоврядування
1. Електронне врядування та публічність діяльності органу місцевого самоврядування та посадових осіб є важливими аспектами ефективної демократії та забезпечення прозорості діяльності органів влади, що забезпечує належну та ефективну взаємодію з громадою.
2. Міська рада забезпечує:
1) право жителів територіальної громади до швидкого та ефективного доступу до інформації, що стосується діяльності виконавчих органів, комунальних підприємств та закладів, питань життєдіяльності територіальної громади із застосуванням цифрових технологій (інтернет-ресурси, соціальні мережі тощо);
2) використання сучасних засобів комунікації з жителями громади (соціальні мережі, чат-боти, месенджери тощо);
3) розвиток сфери відкритих даних як основи для створення сервісів для громадян та прийняття управлінських рішень;
4) застосування смарт-технологій для розвитку інфраструктури громади;
5) застосовування цифрових технологій у всіх сферах життєдіяльності для побудови безбар’єрної громади.
3. Міською радою утворюється Центр надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), де надаються адміністративні послуги суб’єктам звернень через адміністраторів, державних реєстраторів та працівників шляхом їх взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.
4. ЦНАП забезпечує реалізацію політики доступності публічних послуг, надання адміністративних послуг за моделлю «життєва ситуація» та за принципом «єдиного вікна», втілює інноваційні підходи для задоволення потреб громадян у сфері публічних послуг.
5. Для покращення територіальної доступності адміністративних послуг для жителів територіальної громади утворюються філії та віддаленні робочі місця ЦНАП.
6. На основі узгоджених рішень у ЦНАП забезпечується надання адміністративних послуг обласної, районної адміністрацій та територіальних органів центральних органів виконавчої влади, відповідно до повноважень, передбачених чинним законодавством.
7. ЦНАП є суб’єктом надання окремих адміністративних послуг.