Депутати ознайомилися з основними показниками діяльності “Луцькводоканалу” та Луцького підприємства електротранспорту
Сьогодні депутати Сергій Савчук, Юрій Безпятко та Орися Залевська працювали у складі постійної комісії міської ради з питань комунального майна та приватизації.
Про роботу Луцького підприємства електротранспорту та перспективи його розвитку учасників засідання інформував генеральний директор підприємства Володимир Пуц. За його словами, більшість рухомого складу ЛПЕ відпрацювали свій нормативний строк. Це створює додаткові витрати на техобслуговування транспортних засобів. Спостерігається нестача рухомого складу транспорту. Зараз Луцьком курсують 42 тролейбуси, ще 2- у резерві. За 9 місяців 2018 року доходи від перевезення пасажирів склали 13 млн 300 тис. грн. При цьому переважна більшість пасажирів тролейбусів (75%) - це пільговики. Незважаючи на нестачу транспорту, графіки роботи тролейбусів дотримані.
Володимир Пуц додав, що зараз підприємство не має заборгованості з виплати заробітної плати. Окрім цього, у 2018 році за рахунок реклами, надання послуг електролабораторії, транспортного супроводу вантажів вдалося отримати 2, 5 млн грн власних доходів. Але існує непогашена заборгованість за електроенергію. У наступному році завдяки реалізації програми “Міський тролейбус” рухомий склад ЛПЕ поповнять 30 тролейбусів із Європи.
Під час обговорень депутат Юрій Безпятко поцікавився, яка ситуація із впровадженням електронної системи оплати проїзду і яка доцільність використання ручних валідаторів, які були придбані минулоріч. Володимир Пуц вважає, що у тролейбусах повинен функціонувати стаціонарний валідатор, і на етапі його впровадження кондуктор повинен консультувати пасажирів щодо його роботи. А готівка поступово повинна вилучатися з обігу. Зараз підприємство шукає оператора автоматизованих систем оплати проїзду для подальшої співпраці.
Інформацію взяли до відома.
Також заслухали та взяли до відома інформацію про роботу КП “Луцькводоканал”. За словами в.о. директора підприємства Віктора Гуменюка, основна діяльність підприємства- надання послуг із централізованого водопостачання та водовідведення мешканцям міста Луцька та навколишніх сіл, підприємствам, установам та організаціям різних форм власності.
Водозабір здійснюють із 522 артезіанських свердловин. Середньодобовий підйом води складає 47 тисяч кубометрів. Працює три станції водопідготовки- Дубнівська, Омелянівська та Гнідавська. Знезараження води проводять за допомогою гіпохлоритних установок. За 10 місяців 2018 року доходи підприємства склали 85, 5 млн грн, що на 11, 5 млн грн більше, ніж за звітний період минулого року. Серед основних проблем збитковості КП “Луцькводоканал”- зростання вартості електроенергії.
Також під час засідання підтримали проекти рішень, що стосуються надання пільг по орендній платі за нежитлові приміщення, які орендуються громадськими організаціями “Федерація боксу міста Луцька”, “Студентське братство Волині”, Волинській обласній організації Товариства Червоного Хреста України.
Відділ інформаційної роботи міської ради
(777904, 777946, 724727, 720665)